Як відремонтувати дверний проріз.

Необхідність в ремонті дверного отвору, як правило, виникає після демонтажу старої і встановлення нової дверної конструкції. Вибір матеріалу для обробки більшою мірою залежить від місця розташування отвору і виду встановленої двері.
Вам знадобиться
  • - Цемент;
  • - пісок;
  • - гіпсокартон;
  • - профіль для ГКЛ;
  • - пластикові панелі;
  • - дерев'яна дошка;
  • - фасадна фарба.
Інструкція
1
Демонтуйте стару дверну конструкцію. Озброївшись обценьками, видаліть старі наличники. Очистіть зазор між дверним прорізом і старої дверима. Знявши дверне полотно, зробіть на дверній коробці два наскрізних поперечних пропила. За допомогою лома витягніть всі чотири частини старої коробки і виламайте верхній брус. Очистіть дверний отвір від утеплювача і ущільнювача. Тепер можна монтувати нову дверну конструкцію.
2
Подальша робота по оформленню прорізу залежатиме від того, яка двері встановлена. Для прорізу з простою залізними дверима, позбавленої будь-яких надмірностей, зробіть цементну стяжку. Розведіть цемент з піском і акуратно нанесіть суміш на прорізи за допомогою кельми. На кілька днів залиште розчин висихати. Потім зафарбуйте проріз фасадною фарбою на акриловій основі.
3
Якщо ви встановили дорогу двері з внутрішньої і зовнішньої обробкою, скористайтеся іншими методами оформлення отвору. Якщо він йде вглиб на 13-17 мм, що зустрічається досить часто, використовуйте для створення декоративного покриття гіпсокартон. Зробіть всі необхідні заміри.
4
Простим олівцем перенесіть геометрію і конфігурацію на лист гіпсокартону. З лицьового боку полотна виконайте надріз і зламайте його на вигині. Обов'язково врахуйте ширину і висоту дверного отвору.
5
Візьміть профіль для монтажу гіпсокартонних листів розміром 60х27. Два профілю закріпіть за допомогою штукатурної суміші на дверний отвір. Після установки першого профілю відміряйте по всьому периметру однакову ширину і зафіксуйте другий. Наносите на проріз штукатурну суміш і притискайте напрямні, виставляючи їх по рівню. На завершення даного етапу прімажьте прикріплені профілі штукатуркою в декількох місцях.
6
Вирізані фрагменти ГКЛ прикрутите до профілю по всьому периметру отвору. Якщо поверхні рівні, то можна посадити гіпсокартон на клей, минаючи використання профілів.
7
Також можна обробити отвір пластиком. Спочатку змонтуйте верхній і нижній відкоси, використовуючи для цього дошки. При цьому верхній елемент встановлюйте на 3-4 мм нижче рівня самої дверної коробки. Залийте вільний простір монтажною піною і прикріпіть пластикові листи до укосів. Завершіть обробку прикріпленням декоративного пластикового куточка.