Як змінити контрольне запитання в ICQ.

При реєстрації в системі ICQ користувач вказує пароль і отримує номер. З їх допомогою він зможе авторизуватися. Крім того, встановлюється і контрольний питання , який дозволить надалі відновити загублені дані. Змінити його можна в будь-який момент.
Інструкція
1
Для зміни контрольного питання а відвідайте офіційний сайт програми icq.com, потім увійдіть на нього під тими даними, які були отримані при реєстрації. Після цього перейдіть за посиланням https://www.icq.com/password/setqa.php. Перед вами відкриється сторінка, на якій ви зможете встановити новий питання і відповідь на нього. До речі, щоб не забути нові дані, запишіть їх куди-небудь.
2
Якщо ви втратите доступ до вашого аккаунту (наприклад, забудете пароль), то відразу змінити питання не зможете. Спочатку вам буде потрібно відновити сам пароль. Для цього скористайтеся спеціальною системою, розташованої на сайті https://www.icq.com/password/. Після того як ви перейдете по посиланню, то побачите два порожніх поля. В перше з них занесіть адресу вашої електронної пошти або номер мобільного телефону, а в другому вкажіть код з картинки.
3
При установці нового пароля пам'ятайте, що для забезпечення безпеки ваших реєстраційних даних необхідно придумати складний пароль. Бажано, щоб він складався не тільки з цифр, а й з букв (як великих, так і маленьких). Не забувайте підтверджувати адресу вашої електронної поштової скриньки після заповнення форми ICQ. Це дозволить вам надалі швидше і простіше змінювати пароль. Зверніть увагу на те, що лист підтвердження може виявитися в папці «Спам». Так що про всяк випадок перевірте і її. Для завершення процедури перейдіть за вказаним посиланням.
4
До речі, якщо у вас виникнуть проблеми при виконанні будь-якої з описаних процедур, звертайтеся в розділ «Підтримка ICQ». Він знаходиться на головній сторінці сайту http://www.icq.com/ru. Там ви побачите такий пункт, як «Форум». Клацніть на нього, щоб знайти відповідь на яке вас питання .
Зверніть увагу
На офіційному ресурсі користувачі можуть також завантажити і саму програму. Там є версії як для мобільного телефону (наприклад, ICQ Mobile, ICQ для iPhone), так і для комп'ютера (ICQ 7.7, ICQ для Mac).
За допомогою інтернету можна оплачувати покупки, послуги та багато іншого. Допомагає в цьому електронний гаманець. А щоб його створити, можна скористатися WebMoney. Після процедури реєстрації в цій системі вам буде присвоєно реєстраційний код для роботи з віртуальним гаманцем.
Інструкція
1
Ви легко можете управляти своїми віртуальними заощадженнями за допомогою цього додатка, а також оплачувати, виставляти рахунки і обмінюватися валютою.
2
Зайдіть на веб-сайт start.webmoney.ru для того, щоб отримати власний реєстраційний код. Знайдіть пункт під назвою «Реєстрація», який знаходиться в верхньому меню. Щоб почати процедуру реєстрації, клікніть по напису. Вкажіть ваш номер мобільного, яким ви постійно користуєтеся. Це потрібно для того, щоб у разі втрати доступу до гаманця ви змогли пройти процедуру відновлення таким способом. Ще для підтвердження різних виконуваних операцій. Номер телефону вводите дуже уважно, так як на нього прийде смс-повідомлення з кодом активації.
3
Клацніть на кнопку «продовжити», заповніть всі поля (вписуйте тільки свої справжні дані). Вам доведеться надати копію паспорта та ІПН для підтвердження вашої особистості. Якщо ви не зробите цього, то процедура реєстрації не буде завершена. Можете не відразу викладати копії документів, спочатку зробіть персональний атестат.
4
На наступній сторінці перевірте введені дані. Натисніть «Продовжити», якщо все вірно. Перевірте пошту на вашому електронному ящику - має прийти лист з реєстраційним кодом на зазначену в першому кроці пошту. Якщо протягом десяти днів ви не активуєте аккаунт, то реєстрація анулюється.
5
Скачайте WM Keeper Classic і встановіть цю програму. Щоб активувати ваш гаманець, підключіть в неї реєстраційні дані. Ви зможете користуватися гаманцем після того, як ваша особистість буде підтверджена адміністрацією сайту.
6
Якщо листи з реєстраційним кодом ви так і не отримали, перевірте папку «Спам» в вашому електронному ящику. Через неправильну настройки антиспамового фільтра лист може потрапити туди. Заново пройдіть процедуру реєстрації, якщо листи й там не виявилося.