Як вставити відеоролик в HTML.

HTML - мова розмітки для створення і відображення веб-сторінок. Він здатний виводити в вікно браузера не тільки картинки, посилання і результати роботи різних скриптів, але і відео. Вставку відеокліпу на сторінку можна здійснити не тільки стандартними засобами мови, але і за допомогою підтримки технології Flash.
Інструкція
1
В мові розмітки HTML для виведення відеоплеєра на екран використовується спеціальний тег embed. Відкрийте HTML-файл за допомогою будь-якого текстового редактора і пропишіть рядок: Даний дескриптор має кілька додаткових параметрів. Атрибут width дозволяє вказати фіксовану ширину відео, а height - висоту. Autostart відповідає за автоматичний запуск плеєра після натискання кнопки. Вкажіть параметр Loop, якщо хочете включити автоматичний повтор.
2
Для створення клавіш управління відтворенням, вкажіть controller = true. З усіма зазначеними параметрами даний тег буде виглядати наступним чином:
3
Якщо ви хочете включити на сторінці ролик з використанням флеш, скористайтеся програмою Adobe Flash. Якщо її немає, встановіть додаток, скачавши інсталятор з сайту розробника Adobe.
4
Перейдіть в меню File - New, щоб створити новий проект. У вікні вибору типу файлу вкажіть Flash Document.
5
Щоб змінити висоту і ширину ролика, виберіть Modify - Document, де для параметрів Dimensions вкажіть потрібні вам значення. В поле Background color ви можете задати фоновий колір, який буде відображатися до і після відтворення файлу.
6
Після регулювання розміру відео, імпортуйте потрібний файл через вкладку File - Import. Вкажіть шлях до відео, натисніть Open. В наступному меню виберіть найперший режим Progressive download from a web-server.
7
Відредагуйте тривалість ролика за допомогою редактора. Задайте зовнішній вигляд плеєра, який буде відображатися на екрані для управління відео. Після завершення всіх налаштувань, натисніть Finish.
8
Клацніть на меню File - Save, вкажіть ім'я файлу, виберіть формат fla. Дочекайтеся закінчення збереження ролика, перейдіть в Publish Settings. У вкладці Formats поставте галочки навпроти пунктів Flash і HTML. У вкладці Flash поставте галочку навпроти Compress movie. У вкладці HTML для Template задайте Flash Only. Завершивши налаштування, клікніть Publish і знову збережіть виконану роботу.
9
Скопіюйте код з файлу html до себе на сторінку. Після відкриття файлу ви зможете відтворити відео.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GqKaNtuWJYo