Як налаштувати з'єднання двох комп'ютерів через модем.

Існують різновиди DSL- модемів , наділені декількома портами LAN. Така особливість обладнання дозволяє з'єднувати в локальну мережу певну кількість комп'ютерів і ноутбуків.
Вам знадобиться
  • - DSL-модем;
  • - пасивне.
Інструкція
1
Підключіть DSL-модем до мережі змінного струму та увімкніть цей пристрій. За допомогою двох пасивне з'єднайте ваші стаціонарні комп'ютери з портами LAN модема.
2
Включіть обидва комп'ютера і налаштуйте параметри потрібних мережевих карт. Відкрийте властивості локального з'єднання з модемом першого комп'ютера. Перейдіть до діалогового вікна налаштувань протоколу інтернету TCP/IP.
3
Відкрийте інструкцію до модему. З'ясуйте статичний IP-адресу цього пристрою. Введіть це значення в поле «IP-адреса» діалогового меню, замінивши останню цифру.
4
Аналогічну процедуру проведіть для настройки з'єднання другого комп'ютера з модемом. Природно, останній сегмент IP-адреси також потрібно змінити.
5
Після виконання всіх описаних операцій перезавантажте модем і комп'ютери. Якщо ви хочете забезпечити доступ в інтернет для обох ПК, відкрийте web-інтерфейс налаштувань мережевого обладнання. Доступ в потрібне меню можна отримати шляхом введення IP-адреси модему в url-поле браузера.
6
Перейдіть в меню WAN і задайте конфігурацію з'єднання з сервером. Використовуйте дані, надані вам провайдером при укладенні договору. Не забудьте активувати функцію Connect DSL Automatically. Зніміть галочку з пункту Enable DHCP Server.
7
Тепер підключіть до порту DSL модему кабель телефонної лінії. Пам'ятайте про те, що використання сплиттера знизить рівень перешкод в мережі і дозволить вам підключити стаціонарний телефон одночасно з модемом.
8
Перезавантажте мережеве обладнання та відкрийте меню Status. Перевірте активність з'єднання з інтернетом. Спробуйте отримати доступ до web-ресурсів з обох комп'ютерів. Переконайтеся в тому, що ваші ПК як і раніше є частиною єдиної локальної мережі.