Як намалювати ялинку гуашшю. картини намальовані гуашшю.

Гуашові фарби відрізняються від акварельних своєю консистенцією і особливостями накладення. Є кілька технік їх змішування, проте на початковому етапі всі експерименти з колірною гамою краще проводити на палітрі.
Вам знадобиться
  • - Аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - ємність з водою.
Інструкція
1
Оскільки гуаш лягає на аркуш паперу щільним шаром і легко приховує під собою обриси ліній від простого олівця, то спершу намітьте каркас майбутнього дерева. Акуратно тонкими штрихами намалюйте стовбур, а потім схематично зобразите гілки у вигляді трьох-п'яти трикутників.
2
Пензлем візьміть синій і на палітрі змішуйте його з білим, поки не отримаєте блакитний - цей колір буде потрібно для неба. Розфарбуйте верхню частину листа, близько 70-80% від усієї його площі. Промийте кисть і занурте її в білий, декількома мазками позначте хмари.
3
Сонце намалюйте у вигляді світло-жовтого круга. Відблиски його променів неодмінно повинні грати на повітряних масах, для цього додайте трохи блідо-жовтих плям на хмари, обережно з'єднайте їх кордону з білим кольором.
4
Внизу аркуша створіть смужку землі. Для цього візьміть зелену фарбу, змішайте її з чорно-коричнево-жовтими тонами до отримання потрібної композиції і нанесіть фарби на папір. Зачерпніть зелений і мазками в напрямку до верхівки аркуша створіть подобу трави.
5
Візьміть темно-зелену фарбу і заповніть їй намальовані простим олівцем трикутники. Створіть відтінок на два тони світліше і мазками від верхівки до основи заштрихуйте основну частину ялинки.
6
Промийте кисть і умочіть її в жовтий колір, з його допомогою намалюйте нижню частину кожного рівня дерева. Лінії повинні йти зверху вниз і бути не сильно довгими, це дозволить створити ефект природності. В результаті в кожному трикутнику вийде градієнт: вершина буде пофарбована в темні тони, а підстава - в світліші.
7
Візьміть темно-коричневий колір, який знадобиться для малювання кори дерева. Щоб ця частина вийшла вдало, використовуйте декілька відтінків фарби - вони повинні грати між собою. При нанесенні мазків в рамках одного елемента, наприклад, якогось трикутника, не чекайте, поки фарба підсохне, покривайте сирої шар. Такий прийом дозволить створити «живий» малюнок.
«В лесу родилась елочка!» - Всім знайома така весела пісенька. Ця вічно зелена красуня красива в будь-який час року - і взимку, і влітку. Взимку вона прикрашає кожен будинок, а влітку радує нас своїми зеленими колючками. Ось завдяки їй, ми не забуваємо веселе свято Новий Рік, з нетерпінням чекаємо його. Давайте намалюємо зелену красуню.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - гуаш;
  • - пензлики;
  • - палітра.
Інструкція
1
Для початку намалюємо небо. Змішайте синю гуаш з крапелькою білої фарби і зафарбуйте більшу частину паперу. Білій гуашшю не більшими мазками намалюйте хмари, розмажте акуратно місцями, нехай трохи зливаються з фоном неба. Тепер жовтої гуашшю закрашуємо залишився листок білого паперу. Змішайте в палітрі охру з жовтою та зеленою гуашшю невеликими горизонтальними мазками проведіть від кінця аркуша трохи вгору. Ліній повинні зливатися, змішайте їх. Смужку від неба до землі зробіть ледь помітною, додавши трохи білої гуаші.
2
Візьміть тоненьку пензлик або олівець і намалюйте контур ялинки. Він повинен мати форму трьох трикутників, знизу найбільший, потім середній верх менше. Вони ніби лежать один на одному. Жовтою фарбою вертикальними мазками зафарбуйте всі трикутники ялиночки, при цьому фарба повинна бути трохи вологою. Зеленою фарбою з вершини трикутника починайте віялоподібними лініями наносити мазки. Спочатку від темно-зеленого плавно переходите на більш світлу гаму, залишаючи кінчики ялиночки місцями жовтими. Мазки у кінчиків повинні бути розмашистими і зливатися з жовтою. На великий трикутник накладіть ширші мазки світло-зеленою фарбою, так щоб світлі відблиски були більше видно, ніж у середини і верхівки ялинки. Змішайте зелені та сині кольори в палітрі, отримаєте більш темний зелений колір. Додайте на кожну верхню частину трикутника плавними, акуратними мазками.
3
Коричневим кольором прорисуйте кору ялиночки. Тінь ялиночки зробіть праворуч, змішавши коричневий і синій кольори. Світлий відблиск додайте з лівого боку охрою. Додайте поруч з корою трохи травички і домалює верхівку ялинки. Охрою же намалюйте тінь у стоїть ялинки. Вона повинна бути на тому місці, де закінчується кора і поширюється по всій довжині від нижнього трикутника. Ялинка готова!