Як відключити пискавку на компі.

Системний динамік покликаний повідомляти користувачів при виникненні різних помилок в роботі комп'ютера. Пристрій, що видає пищали звук, розташоване на материнській платі. Щоб його відключити, необов'язково розбирати комп'ютер; достатньо зробити налаштування операційної системи.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows, відключення системного динаміка можна здійснити за допомогою зміни певного параметра в реєстрі. Щоб відкрити редактор реєстру, скористайтеся пошуком в панелі меню «Пуск». У формі «Знайти програми та файли" введіть regedit, клікніть по з'явився у верхній частині меню програми.
2
У лівій частині вікна, що з'явилося «Редактор реєстру» виберіть гілку HKEY_CURRENT_USER, перейдіть в підпапку Control Panel - Sound. У списку правій частині вікна виберіть параметр Beep, двічі клікнувши по ньому.
3
У меню «Зміна строкового параметра» клікніть по формі «Значення». Замініть вказане значення, видаливши всі введені символи і ввівши параметр No за допомогою клавіатури. Натисніть Ok.
4
Перезавантажте комп'ютер. Після завантаження операційної системи всі зміни вступлять в силу.
5
Можна скористатися диспетчером пристроїв (права клавіша миші на "Мій комп'ютер» - «Властивості» - «Диспетчер пристроїв»). В меню «Вид» виберіть «Відображення прихованих пристроїв».
6
У дереві підключеного до комп'ютера устаткування виберіть пункт Non-plug & play drivers. Клацніть правою клавішею миші на пристрої Beep і виберіть параметр «Відключити».
7
Якщо на комп'ютері встановлена система Linux, необхідно відредагувати файл налаштувань. Запустіть «Термінал» («Додатки» - «Стандартні» - «Термінал»). Введіть наступну команду: sudo kate/etc/modprobe.d/blacklist.conf (якщо ви використовуєте графічне середовище KDE) sudo gedit/etc/modprobe.d/blacklist.conf (якщо використовується GNOME).
8
Наприкінці відкритого файлу введіть наступну сходинку: blacklist pcspkr.
9
Збережіть зміни («Файл» - «Зберегти») і перезавантажте комп'ютер. Тепер при неправильному введенні команд «Терміналу» спікер не видаватиме дратівної звуку, уведомляющего про помилку. Ви також можете вимкнути звук тільки на один раз: sudo rmmod pcspkr.После перезавантаження звук буде знову включений.