Як оформити Мастеркард. Як завести карту visa.

MasterСard - одна з найпопулярніших і затребуваних на сьогоднішній день банківських карт. З нею зручно здійснювати покупки і оплачувати рахунки. А відкрити її можна практично в будь-якому банку.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - гроші.
Інструкція
1
Оберіть банк, в якому б ви хотіли надалі обслуговувати банківську карту. Зайдіть на офіційний сайт кожного з них і прочитайте про умови обслуговування MasterСard, які пропонують банки. Розрізняються вони, найчастіше, сумою оплат за послуги і самими послугами. Пам'ятайте, що обраний вами банк повинен бути представлений певною кількістю банкоматів в тому районі, де ви проживаєте або працюєте. Інакше вам доведеться заплатити певний відсоток від суми, що знімається в банкоматі іншого банку.
2
MasterСard пропонує своїм клієнтам кілька типів карт: MasterСard Maestro, MasterСard Standart, MasterСard Gold і MasterСard Platinum. Кожен з них відрізняється функціоналом, послугами та додатковою платою за ці послуги. Найбільш економічні й універсальні з них перші два типи. Виберіть тип карти, який вам найбільш зручний.
3
Прийдіть у відділення обраного вами банку, захопивши з собою паспорт і гроші. Не варто звертатися у відділення, яке знаходиться далеко від вашого будинку, так як вирішувати будь-які питання з картою необхідно буде саме в тому місці, де ви її відкривали.
4
Зверніться до оператора банку з питанням про отримання MasterСard. Заповніть видане ним заяву, відкрийте рахунок і внесіть в касу суму за отримання карти (близько 400 рублів).
5
Дізнайтеся в оператора про можливості та послуги, які пропонує MasterСard. Наприклад, дуже корисна послуга «Мобільний банк», що надається клієнтам Ощадбанку. Завдяки їй ви зможете отримувати повідомлення на свій мобільний телефон про будь-яких операціях з вашою банківською картою.
6
Дочекайтеся, поки ваша карта буде оформлена. Для MasterСard цей період становить від 7 до 10 днів. По закінченню цього терміну знову прийдіть в банк з паспортом і отримаєте її.