Як перевірити цифровий дзеркальний фотоапарат. уКак перевірити дзеркальний цифровий фотоапарат перед покупкою.

Нарешті, після довгих роздумів і пошуків, ви визначилися з вибором моделі цифрового фотоапарата . Настав час перевірити його якість, перш ніж зробити покупку. Але як його перевірити, що натискати, куди дивитися і що ще необхідно зробити перед тим, як податися в касу для оплати?
Інструкція
1
Перевірте лаг затвора. Виставте в фотоапараті максимальна якість знімка, включите підсвічування автофокусу, рідкокристалічний дисплей. Дайте побільше «завдань» фотоапарату, після чого зробіть зйомку, звернувши увагу на те, наскільки оперативно фотоапарат впорався із завданням. Якщо перед показом готового знімка екран згасне довше, ніж на секунду, то можна зробити висновок, що він не відноситься до моделей, що має великий лаг затвора.
2
Перевірте матрицю на наявність битих пікселів. Вимкніть фотоспалах, засуньте фотоапарат під прилавок і зробіть знімок чогось темного, або попросіть про це продавця. Якщо кришка об'єктива неавтоматична, зробіть фото, не знімаючи її. Таку зйомку необхідно провести на всіх ручних витягах. Зйомка темряви допоможе упевнитися, що всі пікселі матриці знаходяться в робочому стані. Якщо при перегляді кадру з'являються кольорові або світлі точки, значить, на матриці є непрацюючі пікселі.
3
Перевірте привід zoom-об'єктива. Дивлячись на монітор фотоапарата, злегка притисніть важіль управління зумом. Картинка повинна плавно зменшуватися і збільшуватися, а також мають бути відсутні хрускіт і сторонні шуми.
4
Огляньте об'єктив фотоапарата на відсутність дефектів лінз.
5
Перевірте розмиття по краях кадру. Встановіть настройки фотокамери і зробіть 4 знімка календаря, постера або картини таким чином, щоб фотоапарат був розташований паралельно площині об'єкта зйомки. Фотознімок повинен плавно збільшуватися від центру до країв кадру.
6
Перевірте юстировку системи фокусування. Встановіть настройки фотокамери. На аркуші паперу намалюйте хрест - своєрідну «мішень» для фокусування - і розташуйте його на столі. Зробіть 6 знімків листа під кутом 45 градусів з невеликої відстані. При цьому наведіть центральну точку фокусування на намальовану «мішень». На фотознімках повинна бути чітка фокусування в районі мішені.
7
Перевірте електроніку фотокамери. Встановіть авторежим і збільшення приблизно на середину. Зробіть один знімок затемненого куточка магазину з включеною фотоспалахом, а другий знімок - вид з вікна. Уважно їх вивчіть і оцініть різкість в центрі кадру, передачу кольору, спотворення по краях знімка, різкість по кутах фотографії.