Як перепланувати трикімнатну квартиру.

Перепланіровку будь-якої квартири можна починати тільки після отримання відповідного дозволу у відділі архітектури та містобудування. Самостійна перепланування строго заборонена і може привести до величезного адміністративному штрафу з наступним ремонтом для приведення всіх конструкцій в колишній вигляд.
Вам знадобиться
 • - заяву у відділ архітектури;
 • - правовстановлюючі документи на квартиру;
 • - ваш паспорт;
 • - проект перепланування;
 • - акт узгодження;
 • - страховка цивільної відповідальності;
 • - приймальний акт;
 • - виписка з кадастрового паспорта;
 • - копія кадастрового плану;
 • - заява в ФУГРЦ;
 • - квитанція про оплату за внесення змін до єдиного реєстру.
Інструкція
1
Переплануванням вважається будь-яка зміна перегородок, перенесення комунікацій, вентилирующих шахт, установка додаткових перегородок, тобто все те, що змінює характеристики квартири, які вказані в технічному і кадастровому паспорті.
2
Щоб провести законну перепланування, зверніться із заявою до відділу архітектури та містобудування вашого району. Уявіть ваш паспорт, правовстановлюючі документи на квартиру , проект перепланування, складений ліцензованим архітектором.
3
У відділі архітектури вам видадуть акт узгодження, який ви повинні підписати в місцевому муніципалітеті, в районному відділі комунального господарства, в протипожежної охорони, СЕС, у постачальників енергоресурсів.
4
З актом узгодження поверніться до відділу архітектури. На підставі пред'явлених документів вам видадуть дозвіл на проведення перепланування. Процес підготовки документів займає від 6 до 24 місяців, терміни залежать від регіону, в якому ви оформляєте дозвіл. За кожне узгодження вам доведеться заплатити значні суми.
5
Навіть отримання дозволу є не заключним етапом. В останню чергу ви зобов'язані звернутися в страхову компанію і оформити страховку цивільної відповідальності на випадок, якщо ваша перепланування якимось чином завдасть шкоди громадянам, які проживають з вами в одному багатоквартирному будинку.
6
Після отримання всіх документів ви можете приступити до безпосередньої переплануванні, яка повинна проводитися в суворій відповідності з оформленим і затвердженим проектом.
7
Робити перепланування можна самостійно або використовувати послуги будівельно-ремонтних організацій.
8
Як тільки ви закінчите всі роботи, запросіть комісію з районної адміністрації, представників протипожежної охорони та СЕС. На підставі огляду квартири вам видадуть приймальний акт з вердиктами зазначених представників.
9
Запросіть технічного інженера з БТІ. Вашу квартиру оглянуть і оформлять технічний, кадастровий паспорт відповідно до зробленими змінами. Після чого ви повинні звернутися в ФУГРЦ, пред'явити заяву, виписку з кадастрового паспорта, копію кадастрового плану, свій паспорт, правовстановлюючі документи на квартиру, квитанцію про оплату за внесення змін до єдиного реєстру.