Як позбутися від лущення.

Періодичне лущення шкіри на тілі та на обличчі може доставити вам масу клопоту і незручностей - і найчастіше лущення піддається надто суха шкіра, якої бракує вологи. Позбутися від лущення нескладно, і якщо ви знаєте, що ваша шкіра чутлива і схильна до таких реакцій, дотримуйтесь простих порад, які збережуть ваші руки, обличчя і тіло в здоровому стані, а шкіру зроблять її більш красивою і зволоженою.
Інструкція
1
Якщо шкіра лущиться, перевірте свої засоби гігієни - наприклад, занадто сильно сушити шкіру може невідповідний мило. Використовуйте м'яке мило, що містить оливкову олію і зволожуючі креми.
2
Шкіру, схильну до лущення, після вмивання не потрібно терти рушником - досить промокнути і залишити сушитися природним шляхом.
3
Користуйтеся зволожуючими кремами на основі натуральних компонентів, підходящими для вашого типу шкіри. Якщо шкіра лущиться на руках, наносите на ніч товстий шар зволожуючого крему і надягайте гумові рукавички, а також змащуйте руки кремом перед виходом на вулицю.
4
На обличчя корисно накладати маску з ложки меду і ложки мигдального масла. Тримайте маску на шкірі протягом 10 хвилин, після чого акуратно зніміть ватяним диском. Будь-які маски з ефірними маслами, живить і зволожує шкіру, будуть корисні.
5
Щоб виготовити зволожуючий крем для шкіри власними руками, змішайте ложку меду і ложку м'якого вершкового масла. Додайте в суміш ложку бананової м'якоті, перемішайте і наносите крем на шкіру легкими рухами. Тримайте крем на обличчі 20 хвилин, після чого змийте.
6
Час від часу, не частіше разу на тиждень, використовуйте м'які скраби і пілінги, а також спеціальні отшелушивающие маски, що дозволяють оновити і освіжити шкіру. Домашні скраби можна готувати з вівсянки, морської солі і огіркового соку, змішаних в рівних пропорціях, а також використовувати мелену каву, рис, сметану, мед, молоко, цукор і яйця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZJFf8Esyn20