Як дізнатися дату реєстрації сайту. дізнатися коли був заркгестрірован сайт.

Організації, що займаються реєстрацією доменних імен, зберігають дані про дати реєстрації кожного з доменів. Крім цього, відповідна інформація часто вказується і на самих сайтах. Ознайомитися з нею може будь-хто.
Інструкція
1
Зайшовши на яке вас сайт, зверніть увагу на напис, розташовану в нижній частині сторінки. Вона може виглядати, наприклад, так: (C) 2001 - 2012 Колектив авторів сайта.Недостатком такого найпростішого способу є неможливість визначення дати заснування сайту з точністю до одного дня.
2
Якщо ви користуєтеся операційною системою Linux, запустіть емулятор терміналу і введіть наступну команду: whois адресса.йта.В відповідь ви отримаєте дані про те, коли і на кого зареєстрований сайт, а також яка організація здійснила реєстрацію. Зверніть увагу на блок даних такого вигляду: created: 2008.07.03paid-till: 2012.07.03free-date: 2012.08.03.Первая з рядків цього блоку характеризує дату реєстрації сайту, друга - дату, до якої сплачено обслуговування домену, а третя - дату звільнення домену в разі несплати внеску за продовження. Якщо внесок буде сплачений власником ресурсу, останні дві дати відсунуться ще на кілька років. Врахуйте, що всі три дати представлені в американському форматі: спочатку зазначено рік, потім місяць, а потім - число.
3
У комплект постачання операційної системи Windows програма whois не входить. Якщо ви віддаєте перевагу цю ОС, скачайте whois-клієнт для неї з наступного сайту: http://www.nirsoft.net/utils/whois_this_domain.html.Данная програма має графічний інтерфейс, але після запиту виводить інформацію про домен в тому ж форматі, що і утиліта whois для Linux.
4
Локальні клієнти служби whois не працюють, якщо закритий порт з номером 43. До того ж, для деяких операційних систем, особливо мобільних, подібних програм не існує. Тоді на допомогу прийде онлайн-клієнт, для користування яким не потрібно нічого крім браузера. Щоб ним скористатися, перейдіть на наступний сайт: http://www.whois-service.ru/.Введіте в поле на сторінці доменне ім'я, дату реєстрації якого ви бажаєте дізнатися, після чого натисніть на розташовану праворуч від цього поля червону стрілку.