Як вставити шаблон на сайт.

Унікальність сайту надає оригінальний шаблон. Його можна скачати в інтернеті або створити за допомогою спеціальної програми. Безкоштовні сервіси web 2.0, пропоновані google та іншими серверами, мають вбудовану базу готових дизайнерських рішень. Далі приведена інструкція для сайту, створеного в Jooma!
Вам знадобиться
  • Готовий шаблон для Joomla! в форматі zip архіву, доступ до панелі адміністрування сайтa на Joomla!
Інструкція
1
Зайдіть в панель адміністрування сайту. Для цього в адресному рядку браузера наберіть текст imyasaita.ru/administrator/і натисніть enter. У вікні входу введіть логін admin і пароль адміністратора, який був заданий при установці системи управління контентом. Якщо Joomla! була встановлена на хостингу, то адміністративний пароль бути перелічений встановлених програм.
2
Перш ніж застосувати шаблон до сайту, завантажте його в програму. В головному меню панелі управління знайдіть вкладку «Розширення» і виберіть пункт «Встановити/Видалити».
3
В розділі «Завантажити файл пакета» натисніть кнопку «Огляд». Відкриється системне вікно файлового менеджера. В операційній системі Windows це буде «Провідник». Виберіть розташування файлу архіву шаблону і натисніть кнопку «Завантажити файл & Встановити». При вдалій завантаженні CMS видасть повідомлення про благополучно закінчилася процедурі.
4
Клікнувши в меню «Розширення» по пункту «Менеджер шаблонів», відкрийте його. У списку виберіть тільки що завантажений файл. При наведенні курсору миші на ім'я з'являється мініатюра відповідного шаблону, що дозволяє не помилятися у виборі потрібного.
5
Зліва від назви, в гурток поставте мітку для того, щоб визначити запис як активну для подальших дій. Далі натисніть у правому верхньому куті панелі на копку «За умовчанням». У відповідному полі таблиці з'явиться жовта зірочка, сигналізуючи, що обраний шаблон буде застосований до сайту.
6
Клацніть кнопку «Перегляд», розташовану ще вище праворуч, щоб оцінити результат. Оновлений сайт відкриється в новій вкладці браузера. Після вставки нового шаблона обов'язково перевірте розташування модулів і компонентів сайту. Якщо якісь з них зникли, зробіть настроювання так, щоб вони знову стали видимі.