Як додати модуль.

Модуль - це складова частина від загального, чогось цілого. Модуль можна додати або видалити, не руйнуючи основного ядра. Модулем може бути програма, частина апарату. Подібна конструкція використовується, наприклад, в операційній системі Linux. Модульну архітектуру має ядро Linux.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - операційна система Linux.
Інструкція
1
Для додавання або видалення модулів в ОС сімейства Linux існують спеціальні команди і програма modprobe. Саме ядро Linux містить безліч кодів, які підтримують ту чи іншу значення.
2
Всі модулі розташовуються в спеціальній директорії/lib/modules/$ (uname -r). Додайте або видаліть модуль з ядра Linux командою modprobe. Для початку введіть пароль користувача і увійдіть в систему в якості адміністратора.
3
Стандартне запрошення командного рядка до введення кодів виглядає приблизно таким чином: [leh @ localhost leh] #. Команду для додавання модулів потрібно вводити так: sudo modprobe vboxdrv. Далі знайдіть необхідний модуль у вашій системі Linux.
4
Всі основні модулі повинні завантажуватися автоматично. Якщо після установки якого або обладнання все ж потрібно додати модуль ядра, повинна запуститися програма Kudzu. Вона визначить, чи підтримується це обладнання системою, і налаштує його модуль. Щоб дізнатися, чи був модуль успішно доданий, необхідно використовувати команду/sbin/lsmod.
Зверніть увагу
Щоб встановити Linux на ПК, досить додати спеціальну програму - віртуальну машину. Наявність віртуальної машини в операційній системі дозволить запускати Linux без виходу з Windows. Завантажити програму можна безкоштовно на офіційному сайті виробників. Використовуйте обидві оперативні системи, якщо одна з них не відповідає вашим потребам.
Корисна порада
Працюючи з системою Linux, уважно читайте інструкцію, особливо перед виконанням будь-яких дій.