Як створити обкладинку для CD. Як створити обкладинка на бокс для диска фотошопом.

Якщо диски з фільмами і музикою, куплені в магазині, вже оснащені яскравими етикетками, що дозволяють відрізнити їх один від одного, то самостійно записаний носій непоказний і непоказний. Щоб виділити диск з фотографіями вашого малюка або відео весілля серед інших, купіть для нього окремий бокс і створіть кольорову обкладинку .
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - кольоровий принтер;
  • - тонка фотопапір.
Інструкція
1
Скористайтеся для створення обкладинки програмою Photoshop. Спочатку виставте розміри листа з урахуванням розмірів коробки для диска. Розділіть лист на три частини - лицьова, оборотна і вузька смуга по центру, торець диска.
2
Відкрийте фоновий малюнок для обкладинки диска. Це можуть бути фотографія, малюнок або спеціальний шаблон для диска. Якщо величина не відповідає зазначеним розмірам листа, змініть його, натиснувши меню «Правка», «Трансформувати».
3
На загальному тлі розмістіть різні елементи - фотографії з весілля, дитячі фото. Щоб вони виглядали органічно, знайдіть або зробіть самі рамочки і помістіть їх на окремий шар. Між фоном і шаром з рамочками створіть ще один шар - на нього і додайте вибрані фотографії. За допомогою інструменту «ластик» зітріть все зайве, щоб контури фотографії не виходили за межі рамки.
4
Розмір і форму всіх елементів (рамок і фотографій) регулюйте за допомогою меню «Правка», «Змінити». При зміні фотографій будете обережні - щоб не порушити пропорції, притримуйте клавішу Сtrl. Коли зображення досягне потрібного розміру, натисніть Enter.
5
Для того щоб шари поєднувалися між собою і виглядали як єдине ціле, використовуйте різні функції програми: корекцію рівнів, прозорість шарів, яскравість і контрастність, фільтри і т.д.
6
Додайте назву диска, наприклад, «Наше весілля», «Ювілей», «Наш малюк, 3 роки». Щоб написати текст, натисніть кнопку «Т» на панелі інструментів ліворуч, виберіть шрифт, розмір і колір (у верхній частині екрану). Потім клацніть у тому місці, де буде розташовано напис, і в отриманому вікні напишіть текст.
7
Назва продублюйте на центральній смузі, яка буде розташована на торці диска. Знову натисніть на кнопку «Т», виберіть у налаштуваннях шрифт поменше, поміняйте напрям тексту на вертикальне.
8
Коли оригінальна обкладинка для диска буде готова, роздрукуйте її на тонкій фотопапері, обріжте зайві краю і вкладете в бокс.
Слава і популярність - ось речі, які завжди приваблювали безліч людей. Потрапити в газету або журнал - означає отримати на якийсь момент певну популярність. Можливо про вас дізнається весь світ, а можливо тільки жителі вашого міста - приємно буде все одно. Але якщо такої можливості не видається, можна помріяти і зробити несправжню обкладинку журналу із зображенням себе коханого на ній.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет
  • - фотографія для обкладинки (ваша або чиясь ще)
Інструкція
1
Знайдіть відповідну фотографію для обкладинки. Її мінімальний розмір повинен бути від 500-600 пікселів в ширину і 700-800 у висоту відповідно. Можете взяти фото зі свого архіву, зробити його на цифровий фотоапарат, мобільний телефон або веб-камеру. Відредагувати його можна за допомогою спеціальних програм, таких як Adobe Photoshop, або скориставшись безкоштовними онлайн-аналогами: www.pixlr.com, www.freeonlinephotoeditor.com, www.editor.pho.to/ru/і подібними їм.
2
Для створення безпосередньо обкладинки також скористайтеся онлайн-сервісами. Найпопулярніші: - www.magmypic.com; - www.fakemagazinecover.com; - www.fakemagazines.com; - і російськомовний аналог www.free4design.ru.
3
Вибравши вподобаний сервіс, зайдіть в розділ створення обкладинок. Першим кроком буде завантаження на сервер сайту вашої фотографії. Вкажіть шлях до неї на жорсткому диску і підтвердіть завантаження, або вкажіть URL-посилання на необхідне фото.
4
Якщо фото виглядає так, як вам і хотілося, переходьте до вибору обкладинок. Cosmopolitan, Elle, Vogue - будь-які видання, які ви захочете, можна використовувати в якості обкладинки. В якості альтернативи використовуються жартівливі обкладинки, вигадані авторами сайтів, але зроблені в стилістиці відомих видань. Наприклад, трапляються такі назви журналів, як "Mine4ever) (" Мій назавжди ") або" Geek power "(" Сила ботаніків "). Вибравши, підтверджуйте зміни і милуйтеся створеної обкладинкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FnMACUxJXu8
Зверніть увагу
Щоб картинка на обкладинці не розтягувалася, стежте за форматом фото, який повинен бути обраний в пропорціях 3х4. На деяких ресурсах змінити пропорції можна відразу після завантаження фото, подивившись попередній варіант.