Як записати на диск більше інформації.

Іноді буває ситуація, коли потрібно записати файл на носій, а розмір файлу всього на кілька мегабайт більше, ніж стандартний розмір, наприклад, DVD- диска . Але проблема ця вирішується. Хоча розмір диска будь-якого формату строго фіксований, але це ще не означає, що на нього не можна записати більше інформації.
Вам знадобиться
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Для того щоб можна було записати на диск більше інформації, ваш оптичний привід повинен підтримувати цю опцію. Для цього скачайте повну версію програми Nero. За допомогою неї можна дізнатися про це. Також Nero буде потрібна безпосередньо для запису файлів на диск.
2
Запустіть компонент програми Nero Burning ROM. В меню виберіть Recorder, потім в додатковому меню - Choose Recorder. У вікні клікніть по моделі вашого оптичного приводу. Далі відшукайте рядок Overbur. Якщо в значенні цього рядка написано Supported, значить, ви зможете записувати на диск більше інформації. Якщо ж там нічого немає, значить, ваш привід не підійде для таких цілей.
3
Якщо накопичувач підтримує опцію Overbur, можна приступати до наступного кроку. В меню Nero Burning ROM виберіть File, після цього - Preferences. Далі пройдіть у вкладку General. У вікні відзначте всі пункти прапорцем і натисніть «Застосувати». Тепер перейдіть у вкладку Expert Features і у виниклому вікні відзначте прапорцем пункти Enable overburn disc-at-once burning і Enable DVD overburn.
4
Далі в меню Nero Burning ROM виберіть File, потім - New File. Після цього додайте файли, які ви хочете записати, на диск. Пройдіть далі. В наступному вікні перейдіть у вкладку Multisession і встановіть прапорець навпроти No Multisession.
5
Перейдіть у вкладку BURN і в розділі ACTION відзначте прапорцем два нижніх пункту. Навпроти рядка Write speed є стрілочка. Натисніть по цій стрілочки і виберіть саму меншу швидкість запису. Тепер можна начинити запис. Для цього натисніть по кнопці BURN. З'явиться діалогове вікно, в якому буде повідомлення, чи використовувати технологію Overburn. В цьому вікні виберіть варіант Write Overburn Disc. Розпочнеться процедура запису інформації на диск. Процес буде більш повільний, ніж зазвичай.
Іноді користувач, намагаючись записати на диск, наприклад, улюблений фільм, стикається з проблемою: файл ненабагато, але все-таки перевищує декларований обсяг диска. Засмучуватися не варто, адже, на щастя, реальний обсяг записуваних дисків, як правило, перевищує заявлений виробником.
Інструкція
1
Перш за все має сенс використовувати програму Feurio або CD Speed. Ці програми допоможуть вам встановити, скільки реально інформації ви зможете записати на диск.
2
Якщо ви використовуєте програму Nero, відкрийте меню "Предустановки", потім - "Експертні властивості" і дозвольте використання функції «Дозволити Disc-at-once CD overburning". Там же ви можете вказати максимальний записуваний обсяг диска (за замовчуванням Nero збільшує обсяг знайденого диска на 2 хвилини). Тепер ви можете спробувати записати диск.
3
Використовуючи програми ImgBurn вам немає потреби встановлювати додаткові настройки, програма чесно попередить вас перед початком запису про невідповідність обсягу записуваних даних з об'ємом диска і, якщо ви проігноруєте це повідомлення, так само чесно спробує все записати.
Зверніть увагу
Overburn може зіпсувати диск, дані на ньому можуть виявитися нечитабельним (відразу або через деякий час), і навіть, в деяких випадках, пошкодити привід.
Корисна порада
Спробувати записати диск з функцією overburn ви можете тільки з використанням CD-дисків, DVD такої функції не підтримують.