Як змінити колір волосся в фотошопі. Як в фотошоп змінити волосся.

Напевно вам коли-небудь хотілося подивитися на себе в новому вигляді, наприклад, із зміненим кольором волосся - а також, у вас можуть бути фотографії, на яких волосся и хотілося б бачити більш насиченими і яскравими за кольором, з додаванням деяких нових відтінків. Також люди часто хочуть побачити себе на фото з новим кольором волосся, щоб зрозуміти, чи варто міняти колір насправді. Реалістично і швидко змінити колір волосся можна в програмі Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте Фотошоп і завантажте фотографію, на якій ви хочете змінити колір волосся. Натисніть на кнопку «New Adjustment layer» в панелі шарів і виберіть в меню «Hue/Saturation», щоб зробити налаштування насиченості кольорів.
2
В віконці налаштувань поставте галочку на слові «Colorize» і встановіть значення насиченості і яскравості так, щоб результат відповідав вашим очікуванням. Для попереднього перегляду натисніть «Preview». Міняйте положення повзунків, поки колір не досягне потрібного відтінку і насиченості.
3
Після цього натисніть "ОК" і заповніть чорної заливанням маску коригувального шару («Adjustment layer»). На панелі інструментів виберіть інструмент кисті і встановіть основний колір як білий, щоб пензлем проявляти колір залитого чорним коригуючого шару.
4
«Окрасьте» волосся и м'якою кистю середнього розміру, щоб проявився колір, встановлений у вищевказаних кроках. Більш тонку і прозору кисть використовуйте для фарбування тонких пасом, збільшивши масштаб фотографії.
5
Встановіть «Blending mode» в режим «Soft light», щоб зробити колір волосся насиченою. При необхідності встановіть прозорість коригуючого шару, а також налаштування яскравості і насиченості кольору.
6
Якщо ви захочете змінити колір волосся, досить клацнути двічі по шару «Hue/Saturation» і за допомогою регульованих повзунків домогтися потрібного вам кольору. Змінювати кольору, після того, як ви створили маску шару з потрібними параметрами, можна стільки раз, скільки вам захочеться.
Зверніть увагу
У цьому уроці ви дізнаєтеся, як змінити колір волосся в фотошопі на будь-який, який тільки побажаєте! Відкрийте зображення, яке Ви будете використовувати для зміни кольору кольору волосся. В уроці буде використовуватися це фото: Візьміть м'яку круглу кисть (Brush tool) (B) потрібного вам розміру, чорного кольору. Тепер натисніть клавішу "Q", щоб увійти в режим швидкої маски.
Корисна порада
Для когось дивно прозвучить, але, багато, вважають життєво важливим, колір волосся. Змінити існуючу фотографію або спробувати підібрати найкращий відтінок, можна з програмою фотошоп. Уроки в фотошоп як змінити колір волосся. Виділити жіноче волосся, досить таки, складно, причина - в їх формі. Приміром, розпущене волосся, які коливаються на вітрі, доведеться, досить таки, довго, і болісно виділяти.
В природі існує величезна безліч рослин різних кольорів, над дизайном яких тисячоліттями трудилася сама природа. Однак людям також хочеться внести свою лепту в цей процес і спробувати змінити відтінок квітки. І це можна зробити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - острокров або Шильнов трава;
  • - слабкий розчин марганцівки або алюмінієві галун;
  • - харчові барвники.
Інструкція
1
Нескладно змінити колір живих рослин. Якщо на вашій ділянці ростуть троянди, ви можете зробити їх квіти зеленими. Для цього посадите поряд з рожевим кущем острокров - колючий чагарник, покритий дрібними ягодами. Коли острокров підросте, розщепніть один з його стебел і Протягніть в вийшло у вас отвір стебло троянди. Стик щільно обв'яжіть пеньком, щоб перешкоджати доступу повітря. Коли на полоненому стеблі троянди з'являться свіжі пагони, розщіп можна буде видалити і чекати, коли ж розкриються зелені бутони. Якщо ж ви посадите поряд з трояндою Шильнов траву і проведете аналогічні маніпуляції, квіти стануть жовтими.
2
Колір гортензії залежить від кислотності ґрунту. Якщо ви хочете, щоб рослина покрилося рожевими суцвіттями, раз в два тижні поливайте його слабким розчином марганцівки. Щоб зробити гортензію блакитний, додайте у воду для поливу алюмінієві галун з розрахунку три грами на один літр води. Аналогічного ефекту можна домогтися, якщо увіткнути в землю поруч з кущем кілька заржавілих цвяхів. Також в магазині можна придбати вже готові добрива, які змінять колір гортензії.
3
Змінити колір можна і у зрізаних квітів. Приміром, ви можете презентувати комусь чудовий букет, складений з різнобарвних троянд. Для вашого експерименту вам знадобляться харчові барвники. Додайте барвник в воду і поставте в неї квіти, обрізавши їх стебла під кутом 45 градусів. Для закріплення результату також можна покласти в воду кубик цукру. Якщо ви протримаєте рослини в воді 5-6 годин, у них забарвляться кінчики пелюсток, що також виглядає вельми оригінально, однак для того щоб бутон повністю змінив свій колір, троянду необхідно залишити у воді з барвником на добу. Після того як квіти придбали бажану інтенсивність забарвлення, подрежьте стебла і поставте троянди в чисту воду.