Як класти стінові панелі. правильно ложить стінові панелі.

Стінові панелі дозволяють швидко і якісно провести ремонт будинку власними силами. Вони ідеально приховують недоліки і нерівності стін, а також зберігають тепло, добре переносять вологу і здатні створити ілюзію натурального матеріалу, наприклад, каменю, дерева, цегли та ін. Класти стінові панелі можна навчитися і без допомоги фахівця, цей процес вимагає лише базових навичок роботи з інструментами.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - рівень;
  • - дриль;
  • - шурупи і цвяхи;
  • - молоток;
  • - комплект панелей.
Інструкція
1
Виміряйте поверхню, що підлягає облицюванню, а саме її периметр і висоту стіни. Не вмикайте в розрахунок площа віконних і дверних прорізів. Необхідно точно знати, скільки матеріалу буде потрібно для виконання всіх робіт. Краще додати невеликий зазор на непередбачений випадок.
2
Придбайте повний комплект панелей, який вже містить набір кріпильний і погонажних матеріалів, таких як плінтуса, галтелі, наличники, скоби тощо. Це дозволить вам не замислюватися про покупку додаткових деталей, а зайнятися безпосередньо монтажем.
3
Зробіть дерев'яну обрешітку, використовуючи дерев'яні рейки і бруски. Це основа, на яку ви будете класти стінові панелі. Вона являє собою каркас, кількість рядів і планок залежить від розмірів кімнати. Крім того, врахуйте, що обрешітку слід встановити по краях отворів дверей і вікон. Відстань між планками не повинно перевищувати 50 см. Бруски та рейки закріпіть за допомогою шурупів.
4
Проведіть монтаж кріпильних аксесуарів: зовнішніх і внутрішніх кутів і профілів. Для точності розрахунків використовуйте рулетку і рівень. Встановіть першу панель вертикально в пази аксесуарів, залишаючи зазор в 5 мм. За її довжині в декількох місцях зафіксуйте скоби на брусках, використовуючи цвяхи. Паз панелі повинен увійти строго в кріпильну скобу.
5
Вставте в паз першої панелі гребінь наступної і з'єднайте їх разом, застосовуючи скоби. По черзі укладіть інші панелі. Для монтування завершальній панелі заведіть її спочатку в завершальний аксесуар, а вже потім введіть гребінь в паз попередньої. Фіксувати її не потрібно.
6
Стінові панелі можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, житлових і офісних, в тому числі на кухні та у ванній. Вони мають властивості звукоізоляції, влагоустойчиви, утримують тепло і виглядають естетично. Вони прості у прибиранні, проте слід берегти їх від сильних ударів гострими і тупими предметами.
Зверніть увагу
Монтаж панелей можна робити відразу після розпакування. Їх необхідно витримати не менше 12 годин при температурі не нижче 15 ° С.Нарезайте панелі тільки за допомогою пилки з частими зубами.
Корисна порада
Зніміть статичну напругу з поверхні, покритої панелями, за допомогою антистатичний.