Як записати радіо на телефон.

Якщо в мобільному телефоні є функція диктофона, апарат можна використовувати для запису не тільки промов і доповідей, а й радіопередач. Якість вийде невисоким, але якщо передача цікава, а іншого звукозаписувального апарату під рукою немає, телефон може дуже виручити.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з функцією прийому радіопередач;
  • - можливо, ще один телефон з функцією диктофона.
Інструкція
1
Знайдіть в меню телефону пункт, відповідний функції диктофона. Наприклад, в апаратах на платформі Symbian 9.3: «Музика» - «Диктофон». Запустіть додаток.
2
Виберіть в меню телефону (не обов'язково того ж) функцію радіоприймача або інтернет-радіоприймача. У нових апаратах на платформі Symbian ці функції поєднані в одній програмі. В старіших мобільниках для прийому інтернет-радіостанцій доведеться поставити програму стороннього розробника, наприклад, Mundu Radio. Врахуйте, що інтернет-радіостанції слід слухати при правильно налаштованої точки доступу (APN) і підключеному безлімітному тарифі, і тільки в домашній мережі, а функція FM-приймача в телефоні не працює, якщо не підключена гарнітура.
3
В телефонах Just5, Fly Ezzy і аналогічних прийом FM-радіостанцій можливий і без гарнітури - на вбудовану антену. Включається в них система не через меню, а механічним перемикачем. Але функції диктофона в такому телефоні немає, тому для запису радіопередачі доведеться застосувати другий апарат, який може бути і без радіоприймача.
4
Якщо пристрій багатозадачний, і він буде використовуватися в якості як приймача, так і диктофона, закрийте додаток приймача. На запитання «Залишити приймач працює в фоновому режимі?» Або аналогічний дайте відповідь «Так». Запустіть додаток диктофона і натисніть на екранну кнопку запису (червоний гурток).
5
В многозадачном телефоні на платформі Symbian закривати додаток приймача не доведеться. Утримуйте кнопку виклику меню більше секунди, і з'явиться список запущених програм. Виберіть серед них диктофон.
6
Деякі телефони в режимі диктофона записують звук тільки з мікрофона. Тоді перед закриттям програми радіоприймача включіть в ньому режим роботи через динамік. Навушники все одно не від'єднуйте, інакше прийом перерветься.
7
Нарешті, якщо телефон всього один, функція диктофона в ньому є, а приймач відсутній, використовуйте для прийому радіостанції звичайний радіоприймач, магнітолу, музичний центр, і т.п. Можна просто піднести апарат до динаміка, а можна взяти гарнітуру, видалити з неї мікрофон, а дроти, які раніше були до нього припаяні, підключити паралельно колонці, включивши в розрив кожного з провідників по конденсатору ємністю близько 0,1 мкФ.
Зверніть увагу
Все перепайки здійснюйте тільки при вимкненій апаратурі. Чи не поширюйте записані радіопередачі.
Якщо ваш телефон підтримує FM-радіо, а ви раптом забули гарнітуру будинку в той самий день, коли в ефірі передаватимуть щось дуже важливе для вас, не переживайте. Можна обійтися і без цього девайса.

Візьміть стержень ручки (підійде навіть стилус або дріт) і засуньте його в роз'єм 3.5 мм. Телефон розпізнає стержень як штекер навушників і повідомить про це на екране.Теперь можна зайти в додаток і включити потрібну радіостанцію.