Запах поту: Як позбутися від проблеми.

Потовиділення є невід'ємним процесом життєдіяльності організму будь-якого здорового людини, але в літній період, коли посилюється потовиділення, воно перетворюється на серйозну проблему як для чоловіків, так і для жінок, через неприємний запаху поту, що виникає при контакті потовій рідині з шкірою. Щоб запах поту не заважав комунікації з іншими людьми і не змушував вас почувати себе невпевнено і дискомфортно в суспільстві, скористайтеся спеціальними засобами, що дозволяють ліквідувати неприємний запах.
Інструкція
1
Кращим і перевіреним способом боротьби з запахом поту в наш час є дезодоранти і антиперспіранти, які знищують бактерії на шкірі, а значить - знищують причину неприємних запахів, а не заглушають запах ароматом парфумерії, як духи або прості парфумовані віддушки. Виберіть дезодорант найбільш підходящого саме вам типу - їх виготовляють у вигляді аерозолів, лосьйонів, олівців і аплікаторів, кремів, та інших видів. Купуючи дезодорант, зверніть увагу на те, для якої шкіри він призначений. Зазвичай у відомих марок є кілька ліній дезодорантів для різних типів шкіри: для чутливої шкіри потрібно одна концентрація кошти, а для звичайної - інша.
2
Не рекомендується купувати антиперспіранти, які блокують процес потовиділення, так як зупинка потовиділення шкідлива для організму, і ви можете спровокувати перегрів. Використовуйте дезодоранти, що вбивають бактерії, але не зупиняють процес виділення потовій рідини.
3
Щоб зменшити рясне потовиділення, після душу натирайте тіло спеціальним молочком, що утримує вологу в шкірі.
4
Також корисно використовувати після ванни різні зволожуючі масла і вітамінізовані живильні комплекси для шкіри. Вони підтримують вологість, перешкоджають зайвому виходу вологи назовні, а значить, зменшують потовиділення.
5
У спекотну погоду видаляйте волосся на шкірі в місцях, особливо схильних виділенню поту - наприклад, під пахвами.
6
Пахви протирайте після душу легким содовим розчином або відваром кори дуба. Також корисними властивостями для шкіри володіє апельсинове масло, здатне якісно і надовго позбавити вас від запаху .
7
Настоянка ромашки, шавлії і евкаліпта також допоможе знизити потовиділення і зняти роздратування з шкіри. Користуйтеся антибактеріальним милом із зволожуючим кремом.
8
Виходячи на вулицю в жарку погоду, намагайтеся носити одяг з натуральних тканин і не пити гарячих напоїв. Це ж правило відноситься і до взуття - ваше взуття повинна вільно пропускати повітря, а шкарпетки повинні бути з натуральних тканин. Носіть з собою вологі серветки і дезодорант, а також дотримуйтесь правил особистої гігієни.