Як зав'язати підгузник.

Одноразові підгузники , звичайно, дуже зручні і тому завойовують все більшу популярність серед мам. Але штучна система не всім до душі, і як і раніше існують шанувальники природного сповивання - дитина оточена натуральними тканинами, менше шкоди для навколишнього середовища і, нарешті, немає необхідності купувати постійно упаковки одноразових підгузників.
Вам знадобиться
  • - пелюшка розміром 90х120 або 70х120.
Інструкція
1
Для того щоб зав'язати багаторазовий підгузник, візьміть шматок тканини розміром з пелюшку (90х120 см або 70х120 см). Добре, якщо краї тканини будуть оброблені оверлоком або просто підшиті з одним загином. В такому випадку нитки не будуть фарбували і заважати малюкові.
2
Покладіть тканину на стіл короткою стороною до себе і візьміть за найближчі куточки. З'єднайте куточки і складіть ближню до себе частину навпіл (далека частину при цьому залишиться лежати на столі в один шар).
3
Складіть підгузник таким чином, щоб далека частину вляглася трикутником (вістрям до вас), а ближню частину при цьому загорніть наліво. Обидва згину повинні йти по центру трикутника.
4
Почніть складати убираючу частина підгузника з пелюшки. Відступите від центрального згину кілька сантиметрів вліво і подумки проведіть лінію - це буде нова лінія згину. Переверніть лежачий зліва прямокутник вправо.
5
Знову відступите від центрального згину на кілька сантиметрів вправо - це буде новий згин. Перекиньте прямокутник вліво. Таким чином, складайте його гармошкою, збільшуючи товщину вбираючою частини, яка розташовуватиметься між ніжками малюка.
6
Додатково всередину вбираючою частини додайте при необхідності прокладку з тканини або дрантя. Завдяки такому утолщению підгузник буде вбирати більше рідини.
7
Тепер зверніть увагу на лежачий внизу трикутник. Щоб зробити краю більш щільними, подверніте їх на пару сантиметрів всередину. Підгузник готовий.
8
Покладіть дитину всередину підгузника і простягніть убираючу частина між ніжок до живота. Кутами трикутника обхопіть малюка з боків і зав'яжіть їх на животику, захопивши центральну частину. Щоб полегшити з'їм і вдягання підгузника з тканини, замість зав'язування кінчиків просто загорніть їх всередину, намагаючись зробити це якомога щільніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yu3-VYTpKkc