Як випрати шубу з кролика.

Поступово натуральне хутро стає несвіжим на вигляд, якщо його не чистити. Коли на шубі з'являються сильні забруднення, хутро залишається тільки випрати. Робити це потрібно вкрай обережно, інакше виріб зіпсується.
Вам знадобиться
  • - миючий засіб;
  • - щітка для хутра;
  • - оцет.
Інструкція
1
Проведіть невеликий експеримент, перед тим як приступати до прання. Потягніть пучок шерсті. Якщо у вас в руці залишилося занадто багато волосинок, шубку прати небажано, так як вона може облізти. Якщо виріб досить нове і хутро з нього не сиплеться, можете приступати до процедури.
2
Якщо шуба з кролика декорована металевими елементами або у неї є вставки з іншого хутра, спробуйте їх відстебнути. Не забудьте витягти все з кишень.
3
Налийте теплу воду в таз і додайте небагато рідкого порошку. Якщо на шубі є стійкі забруднення, нанесіть на них миючий засіб і залиште на 10-15 хвилин. Після чого виперіть виріб в заздалегідь приготовленому розчині. Не тріть рукам хутро занадто сильно, інакше він зіпсується.
4
Об'ємну шубу періть в машинці. Покладіть виріб в спеціальний мішок або в звичайну наволочку. Помістіть в барабан і включіть режим делікатного прання з оборотами віджиму близько 500, але не більше. Порошок використовуйте рідкий, так як він набагато легше отполасківается з хутряного вироби. Додайте при останньому полосканні стакан 5% оцту.
5
Повісьте шубу з кролика на плічка над ванною - з неї можуть стікати залишки вологи. Розчешіть хутро спеціальною щіточкою або звичайною массажкі. У міру висихання струшуйте виріб і розчісуйте його повторно, щоб хутро став рівним.
6
Якщо місцями хутро став дибіться, окропити виріб з пульверизатора слабким розчином кондиціонера (10 мл на літр води) і розчешіть.
Зверніть увагу
Дорогі вироби краще віддайте в хімчистку. Не намагайтеся випрати їх самостійно. Хутро кролика дуже м'який, тому при контакті з водою і миючим засобом може безповоротно зіпсуватися.
Корисна порада
Коли забруднення локалізуютьсяпереважно на рукавах і комірі, протріть проблемні місця вологою губкою із засобом для миття посуду. Після чого промийте ганчірочкою, змоченою у чистій воді. Прати шубу повністю в цьому випадку не потрібно.