Як налаштувати обліковий запис Outlook Express.

Outlook Express є поштовим клієнтом від компанії Microsoft. За допомогою цієї програми можна зробити роботу з електронною поштою більш зручною. Також вона володіє багатьма іншими корисними функціями. Але перш ніж користуватися цією програмою, потрібно налаштувати свій обліковий запис . Тільки після цього ви можете «прив'язати» програму до адреси електронної пошти.
Вам знадобиться
  • Програма Outlook Express.
Інструкція
1
На різних версіях операційної системи Windows процедура настройки може трохи відрізнятися. Але відмінності ці будуть несуттєві, так як принцип створення облікового запису єдиний. Запустіть Outlook Express. Виникне діалогове вікно, в якому введіть ваші ім'я та прізвище. Після цього перейдіть далі. В наступному вікні ви повинні ввести адресу діючої електронної пошти, простіше кажучи, e-mail.
2
У наступному вікні вам необхідно вибрати тип сервера вхідних повідомлень. Зараз частіше застосовується сервер POP3. Також потрібно вказати сервер SMTP. Наприклад, якщо у вас електронний ящик на «Яндексі», то це буде smtp.yandex.ru. Після введення цих налаштувань пройдіть далі.
3
У наступному вікні в рядку «Акаунт» введіть адресу вашої електронної пошти, а в рядку «Пароль» - пароль доступу до вашої поштової скриньки. Після введення цих параметрів пройдіть далі. З'явиться діалогове вікно з повідомленням про те, що ви завершили налаштування Вашої Outlook Express. Натисніть «Готово».
4
Тепер ви можете користуватися обліковим записом. Коли ви запустите її, то побачите кілька розділів. В меню «Сервис» ви можете змінювати налаштування облікового запису, наприклад, змінити ім'я або адресу електронної скриньки.
5
Для отримання листів з електронної скриньки вам необхідно в меню програми вибрати вкладку «Пошта», а потім натиснути «Доставити пошту». Через кілька секунд електронна пошта буде доставлена в ваш профіль Outlook Express.
6
Якщо ви хочете налаштувати автоматичне підключення до інтернету після натискання «Доставити пошту», зробити це можна так. Зайдіть в «Підключення» і встановіть прапорець біля рядка «Подключаться, використовуючи» і виберіть тип вашого інтернет-з'єднання. Тепер кожен раз, коли ви будете натискати «Доставити пошту», підключення до інтернету буде здійснюватися автоматично.