Як створити свій інтернет-магазин з нуля.

Можливості торгівлі через інтернет практично безмежні, і з кожним роком все більше людей віддають перевагу інтернет - магазинам, набуваючи через мережу самі різні товари - від одягу і продуктів до меблів і предметів інтер'єру. Якщо ви хочете заробити на створенні та просуванні власного інтернет -магазину, вам потрібно грамотно підійти до цієї справи, так як масова конкуренція і велика кількість нікому не відомих інтернет -магазинів можуть стати серйозною перешкодою у вашому онлайн-бізнесі.
Інструкція
1
Для початку продумайте концепцію магазину. Визначте, якої категорії товарів буде присвячений магазин, і чим саме ви плануєте торгувати. Товари повинні бути затребуваними - в іншому випадку, у вас не буде покупців. Серед популярних товарів, які замовляють через інтернет , можна зустріти одяг, аксесуари та прикраси, книги, різні подарунки та сувеніри, електроніку, мобільні телефони та фототехніку, і багато іншого. Дотримуйтеся однієї загальної категорії товарів - магазин, який реалізує безліч трохи співвідносяться один з одним товарів, викликатиме у відвідувачів нерозуміння.
2
Швидше за все, якщо у вас немає звичайного магазину з приміщенням і асортиментом, і сайт не буде являтися доповненням наявної організації, ваш інтернет -магазин буде повністю самостійним утворенням, на якому буде повна інформація про асортименті, цінах і умовах замовлення та доставки.
3
Зверніть увагу на те, як товар буде представлений в інтернет -магазин. Навігація повинна бути максимально простою і стильною, а товари повинні бути представлені в кращій якості - з докладними описами і гарними фотографіями.
4
До сторінкам товарів завжди прикріплюйте сторіночку коментарів, в яких покупці зможуть залишати відгуки, на які в свою чергу будуть орієнтуватися нові покупці, вибираючи товар.
5
Обов'язково вкажіть на своєму сайті контакти, за якими можна з вами зв'язатися, і встановіть форму зворотного зв'язку. Також не зайвим буде вказати ICQ або Skype консультанта, який зможе в будь-який момент в онлайн-режимі проконсультувати будь-якого покупця з приводу того чи іншого товару і його характеристик.
6
Щоб запобігти постійні питання покупців про ті чи інші технічні моменти роботи вашого інтернет -магазину, складіть докладний розділ FAQ - поширених питань і відповідей на них.
7
Також окремо включите в інтернет -магазин сторінку, на якій будуть розписані умови покупки, оплати і доставки товару, як у вашому місті, так і по країні. Оплату за товар можна брати як готівкою в разі купівлі з рук на руки, так і післяплатою, а також поштовими та банківськими переказами.
8
Зробіть зовнішній вигляд свого інтернет -магазину акуратним і привабливим - він повинен викликати у покупця бажання придбати у вас товари, особливо, якщо ви помістили їх в розділ найбільш часто придбаних покупок.
9
Для розробки дизайну та структури сайту найміть хорошого веб-майстра, який має привабливе портфоліо та професійні якості, потрібні для створення гарного сайту та його подальшої розкрутки в інтернет е.
10
Доменне ім'я магазину повинно бути впізнаваним і простим, і воно має відображати тематику сайту.
Зверніть увагу
Звичайно, як площадку для продажів замість сайту цілком можна використовувати групу або паблік ВКонтакте (Як створити групу ВКонтакте), хоча тут підійде не тільки ВКонтакте, але і будь-яка інша соціальна мережа (Бізнес в Одноклассниках). Сьогодні, я розповім як створити інтернет-магазин з нуля своїми руками, тобто не вдаючись до допомоги різних фахівців, і якщо не безкоштовно, то дуже дешево.
Корисна порада
Для створення інтернет магазину доцільно не писати скрипти і різні функції з нуля, а використовувати вже готовий пакет, так званий "движок" або CMS (система управління сайтом). Іншими словами, CMS - це набір скриптів під одним дахом, який влаштований таким чином, що все, що нам потрібно, - це вибирати відповідні опції. Тому заглиблюватися в код скриптів не потрібно. Потрібно лише освоїти дану CMS і Ви зможете створити приносить прибуток інтернет-магазин менше, ніж за 2 тижні.