Як зробити електронний фотоальбом.

У наш час фотографії зберігаються не в альбомах, а на комп'ютері та в інтернеті. Щоб зображення не перебували просто в папці, з них можна створювати цікаві електронні фотоальбоми .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - AntWorks FotoAlbum.
Інструкція
1
Створіть фотоальбомПрограмма для створення фотоальбомів - AntWorks FotoAlbum. Скачайте її з офіційного сайту. Завантажте програму на свій комп'ютер і відкрийте її. Натисніть «Файл - Створити альбом». Введіть у вікні назва фотоальбому і завантажте в нього фотографії з комп'ютера, натиснувши на «Додати». Якщо необхідно вибрати всю папку з фотографіями, то виберіть «Додати папку». Натисніть «Створити».
2
Оформіть обкладинку альбому і перегляд фотографійПрі запуску програми зліва буде представлений список фотоальбомів. Вибравши один з їхніх, праворуч з'являться всі його фотографії. Створення фотоальбомів припускає супровід зображень рядом ефектів. Можна зробити обкладинку альбому, натиснувши на клавішу F9 і вибравши рядок «Налаштування обкладинки». Щоб налаштувати слайдшоу - F7, запустити слайдшоу - F6, переглянути фотографії в повноекранному режимі - F5 (все це є у вкладці «Перегляд»).
3
Додайте до фотоальбому музикуДля додавання музичних файлів з комп'ютера натисніть F8. Відкриється вікно плейлиста, виберіть у ньому «Додати». Збережіть для альбому необхідну композицію, натиснувши «OK».
4
Зробіть відеоролик з фотографійВиберіте альбом, зайдіть в «Сервіс - Створити відеоролик» або натисніть клавіші Ctrl + F. У вікні «Створення відеоролика» у вкладці «Зображення» виділіть лівою кнопкою миші фотографії, утримуючи при цьому клавішу Ctrl. У сусідній вкладці «Установки» задайте потрібні вам параметри відео (розмір і час кадру, музику в форматі wave і т.д.). Після цього натисніть «Створити».
5
Оформіть колаж з фотографійДля цього виберіть в альбомі фотографії лівої кнопкою миші + Ctrl. Зайдіть в «Сервіс - Створити колаж», визначте стиль (стопка, сітка, горизонтальний або вертикальний) і натисніть «Створити». Якщо вас не влаштовує становище фотографій в обраному стилі, то тисніть на «Створити» доти, поки програма не вибере підходяще для вас положення. Після чого збережіть колаж.
6
Зробіть HTML-галереюЕлектронний фотоальбом можна вивантажити в інтернет. Виберіть «Сервіс - Створити html-галерею - за шаблоном/просту». Позначте директорію, тобто папку на вашому комп'ютері, де буде збережений html-альбом. Введіть латинськими літерами назва html-сторінки, виберіть/завантажте шаблон (якщо створюєте галерею по шаблону), назвіть галерею, натискайте «Вперед», задайте необхідні параметри, потім - «Вперед» і «Фініш». Тепер фотогалерею з html-кодом можна розмістити на сайті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fQrqBUxCq5E