Як підключити картрідер.

Картрідер - дуже зручне пристосування. Адже до комп'ютера може знадобитися підключити фотоапарат, телефон або КПК тільки для того, щоб скопіювати інформацію з карти пам'яті на жорсткий диск або навпаки. А якщо є даний пристрій, то все набагато простіше. Потрібно всього лише витягти флеш-карту з пристрою і вставити в картрідер.

Вам знадобиться

- комп'ютер; - картрідер.

Інструкція
1
Для початку вимкніть комп'ютер від електромережі і всі периферійні пристрої, підключені до нього. Потім слід зняти кришку системного блоку. Зазвичай вона кріпиться за допомогою двох гвинтів. Іноді для додаткового кріплення використовуються також засувки. Відкрутіть гвинти і зніміть кришку. Тепер ви отримали доступ до системної плати.
2
Картрідери підключаються до USB-інтерфейсу. Якщо у вас є мануал до вашої системної плати, подивіться на схемі їх розташування. Вас повинні цікавити USB-інтерфейси, які розташовуються в лівому нижньому куті плати. Якщо у вас немає схеми, знайти її можна в інтернеті на офіційному сайті виробника. Можна також знайти дані інтерфейси безпосередньо на самій платі.
3
Зазвичай картрідер вставляються у відсік 3,5 в корпусі комп'ютера. У кожному з них є кілька таких відсіків. Виберіть один. Потім зніміть кришку на передній панелі системного блоку і вставте картрідер в цей відсік.
4
Вставте шнур від картрідера в USB-інтерфейс. На цьому процес підключення пристрою завершений. Залишилося перевірити його працездатність. Підключіть комп'ютер до електромережі. Увімкніть ПК. Після запуску операційної системи ви повинні побачити повідомлення, що виявлено новий пристрій.
5
Після цього операційна система автоматично встановить драйвера до картридеру. Можливо, знадобиться перезавантаження. Вставте в пристрій будь-яку флеш-карту. Якщо вона буде розпізнана, значить картрідер працює нормально. Вимкніть комп'ютер. Прикрутіть кришку системного блоку. Підключіть назад периферійні пристрої.
6
Якщо після запуску комп'ютера картрідер не визначається системою, перевірте ще раз підключення. Можливо, ви не до кінця вставили шнур від пристрою в USB-інтерфейс.