Як вставляти спеціальні символи ВКонтакте.

Іноді виявляється недостатньо букв і розділових знаків для вираження емоцій у дружніх повідомленнях. Щоб краще передати свій настрій, використовуйте внетекстовие знаки та спеціальні символи .
Інструкція
1
Соціальна мережа «Вконтакте» не представляє можливості використання анімованих і графічних смайликів, редагування шрифту і нестандартних внетесктових знаків (за винятком наявних на клавіатурі символів). Однак при бажанні можна урізноманітнити свою переписку спеціальними графічними позначеннями, адже ця функція є на кожному комп'ютері, оснащеному Microsoft Office. Використовувати її можна стосовно будь-якому інтернет-спілкуванню.
2
Створіть новий Документ Word на вашому комп'ютері, відкрийте його. Переконайтеся, що покажчик знаходиться в активному положенні (він виглядає як миготлива вертикальна «паличка»). У верхній частині документа знаходиться «Панель інструментів» - рядок із спеціальними кнопками - командами основних дій. Натисніть на меню "Вставка" і, коли воно розгорнеться, виберіть пункт «Символ».
3
У вікні «Символ» перед вами показані текстові знаки, яких немає на основній частині клавіатури в російській розкладці. Вибирайте потрібний вам знак в поле, направляючи вниз смугу прокрутки, яка знаходиться в правій частині вікна. Ви можете бачити математичні символи, букви алфавітів різних європейських і східних мов, фонетичні знаки, геометричні фігури, нотні позначення, грошові символи та інші знаки, які в силу свого рідкісного використання не потрапили на кнопки клавіатури.
4
Якщо ви точно знаєте, до якої групи символів відноситься потрібний вам знак, швидко знайдіть цей пункт класифікації в рядку «Набір», яка знаходиться в правому верхньому куті вікна. Для цього розгорніть параметри вибору, натиснувши на стрілку «Вниз» і клікніть по цікавить вас рядку лівою кнопкою миші.
5
В поле символів знайдіть потрібний вам знак і наведіть на нього курсор. Клікніть на вікно символу, щоб воно стало синім, після чого натисніть на активну кнопку «Вставити». Після цього спеціальний знак з'явиться в текстовому документі. Наберіть необхідні знаки, виділіть їх мишкою і копіюйте. Відкрийте вікно повідомлень на сайті «Вконтакте» і вставте в нього свій символ.
6
Деякі сполучення клавіш дозволяють автоматично вводити в повідомлення спеціальні символи. Активуйте маленьку клавіатуру кнопкою «Num Lock». Затисніть кнопку «Alt» і одночасно натисніть цифру на маленькій клавіатурі. Кожна клавіша відповідає певному символу, наприклад, поєднання «Alt +3» дає символ сердечка?.