Як позбутися від банерів, що вимагають відправити смс.

Певний тип вірусних програм викликає появу рекламних модулів на робочому столі. Природно, після відправки sms-повідомлення на вказаний номер ви не отримаєте код відключення банера. Видалити це вікно можна за допомогою спеціальних утиліт.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Dr. Web CureIt;
  • - Kaspersky UnLocker.
Інструкція
1
Для початку з'ясуйте, чи з'являється рекламне вікно в безпечному режимі роботи операційної системи Windows. Виконайте перезавантаження комп'ютера. Найкраще натиснути кнопку Reset, щоб у підсумку завантажилося меню додаткових варіантів продовження роботи.
2
Після відкриття описаної таблиці виберіть пункт «Безпечний режим». Натисніть клавішу Enter. У новому вікні виберіть пункт "З підтримкою мережевих драйверів». Почекайте деякий час, поки завантажиться вказаний режим.
3
Відкрийте будь файловий менеджер. Перейдіть до вмісту папки Windows і відкрийте каталог system32. Уважно вивчіть dll-файли, розташовані в даному каталозі. Знайдіть ті з них, чиї назви мають формат * lib.dll.
4
Видаліть знайдені файли. У тому випадку, якщо ви будете використовувати рядок пошуку для знаходження файлів, видаліть тільки ті з них, які розташовані в кореневому каталозі system32. Не змінюйте файли в підпапках.
5
Тепер підключіться до інтернету і відкрийте сторінку www.freedrweb.com/cureit. Перейдіть по посиланню «Скачайте безкоштовно». Запустіть утиліту CureIt і натисніть кнопку «Сканувати».
6
Перезавантажте комп'ютер. Перевірте наявність банера в стандартному режимі роботи Windows. Випишіть номер телефону або розрахункові дані, зазначені в тексті модуля.
7
Знову завантажте безпечний режим ОС. Відвідайте сайти антивірусів Dr. Web, Nod32 і Kaspersky. Знайдіть сторінки, призначені для видачі кодів відключення банерів .
8
Заповніть потрібні поля і випишіть всі запропоновані комбінації. Запустіть Windows у звичному режимі. Підставте записані паролі в рекламний модуль.
9
Якщо жоден із зазначених варіантів не допоміг відключити банер, скачайте з сайту support.kaspersky.ru/viruses/solutions?qid=208642240 запропоновану утиліту. Запишіть її на USB-накопичувач і запустіть програму UnLocker.