Як виставити годинник. китайські годинники виставити час.

Спір про те, які годинник в світі найточніші, періодично розгорається і досі не вирішене остаточно. Тим не менш, не потрібно приходити в замішання і починати сумніватися, що те джерело, з яким звіряє час на своєму годиннику ви - неточний. Точності часу межі немає, а значить, намагатися схопити кожну миллисекунду не потрібно - достатньо дотримати точність в хвилинах.
Вам знадобиться
  • 1. Джерело точного часу
  • 2. Функція синхронізації часу з сервером на комп'ютері або мобільному телефоні
  • 3. Функція "обнулення" лічильника секунд (для електронних годин)
Інструкція
1
Знайдіть який-небудь авторитетне джерело інформації про час, який вам буде завжди зручно використовувати для підбиття стрілок або виставлення електронних годинників. Для цієї мети можна користуватися мобільним телефоном або комп'ютером, попередньо налаштувавши на них функцію синхронізації часу з сервером, який поставляє найбільш точні дані. Останній варіант дозволить "підводити" годинник (наручні, наприклад) в будь-якому місці, де б не виникла така необхідність.
2
Дочекайтеся моменту, коли до початку чергового години залишається кілька хвилин, беручи до уваги дані джерела точного часу. Стрілки переводити треба починати з годинний - виставте та година, який ще не закінчився, але ось-ось має закінчитися. Потім підведіть хвилинну стрілку до положення, близького до позначки "12", з якої починається відлік нового години, але не доводите до неї. Секундна стрілка, якщо вона є, часто не регулюється як годинна і хвилинна, якщо вам потрібна точність до декількох секунд, то вимкніть годинник від джерела живлення, якщо вони кварцові і спробуйте вручну виставити її так само, як хвилинну , перед самою дванадцятигодинною відміткою.
3
Доводите хвилинну стрілку до позначки "12", коли відраховуються останні секунди истекающего години на тому джерелі часу, з яким ви звіряєтеся. Якщо годинник кварцові і ви відключали їх від джерела живлення, щоб вловити саме точний час за допомогою секундної стрілки, знову підключайте до контактів батарейки, щоб вона почала рухатися і відраховувати час нового години. Годинна ж стрілка добереться до чергової позначки сама по собі, коли риску перетне стрілка хвилинна.
Корисна порада
Переміщайте стрілки тільки в природному для них добовому напрямку, а не проти нього, навіть якщо шлях до потрібної вам позначці буде набагато коротше, якщо переводити їх назад - інакше можете нашкодити механізму годин.Якщо вимагається виставити точний час на годиннику електронних , то використовуйте функцію "обнулити" лічильник секунд в той момент, коли починається черговий годину.