Як відрізнити фінську "Нокію" від китайської. Як відрізнити настаящію нокию 8800 від потделкі.

Купуючи мобільний телефон, хочеться бути впевненим в його якості. Завжди неприємно замість фірмової речі купити китайську підробку. А якщо телефон купується в подарунок близькій людині, це бажання посилюється в багато разів. Як, наприклад, відрізнити справжню фінську Nokia від аналога, випущеного в Китаї?
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Перевірте, що пропонується в комплекті при покупці. Мають бути документи на телефон і гарантійний талон. Обов'язково порівняйте IMEI-код телефону на задній наклейці, на пакувальній коробці, в гарантійному талоні. Наберіть код * # 06 # і переконайтеся в оригінальності телефону.
2
Якщо продавець не може надати вам повний комплект, ретельно вивчіть телефонний корпус. Він повинен бути рівним, гладким, елементи не повинні бовтатися. Кришка повинні відкриватися туго, але без особливої напруги. Прослідкуйте, щоб на передній панелі не було нерівних, змащених, неякісних написів Nokia. Якщо ви побачите такі варіанти, як Nokla, Anokia тощо, можете йти - вас обманюють.
3
Відкрийте телефон і огляньте акумулятор. Вас має насторожити наявність на ньому китайських ієрогліфів, біла глянцева обклейка з нерівними нечіткими літерами. Акумулятор-оригінал найчастіше має сіру обклеювання. На ньому має бути присутня наклейка-голограма з кодом. При бажанні це код ви зможете забити і перевірити на оригінальність на офіційному сайті Nokia.
4
Увімкніть телефон і пройдіться по меню. Подивіться, чи немає друкарських помилок, неточностей, інших недоліків. Навіть сама незначна помилка в меню означає, що телефон - підробка.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на ще один спосіб перевірити телефон на оригінальність. Перед покупкою знайдіть в інтернеті на офіційному сайті інформацію про моделі Nokia. Запишіть обсяги пам'яті для відповідних вам телефонів. При покупці телефону перевірте, чи збігаються знайдені значення з тими, які ви бачите в оглядається моделі.
Корисна порада
Ніколи не купуйте телефон з рук у незнайомих людей. Відвідайте солідний салон зв'язку. Краще заплатити більше, але придбати якісний апарат з правильно оформленими гарантійним талоном.