Як вибрати пошту.

Електронна пошта стала дуже поширеним засобом спілкування. Без неї неможливо зареєструватися на багатьох інтернет-сайтах, та й як альтернатива пошті звичайної вона давно зайняла лідерські позиції.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Виберіть провайдера електронної пошти, тобто постачальника послуг з пересилання вашої кореспонденції. Безкоштовний електронний ящик можна зареєструвати на безлічі сервісів, наприклад, rambler.ru, yandex.ru, mail.ru, gmail.com і т.д.
2
Створюйте пошту від Google на платформі gmail.com, якщо ви цінуєте хорошу захищеність особистої інформації, а також бажаєте гарантовано отримувати всі вхідні листи і бути впевненими в тому, що всі вихідні повідомлення дійдуть до адресата. Даний сервіс має безліч переваг, наприклад, миттєву доставку листів, а також додаткові функції: чат, розширені можливості переадресації та ін.
3
Зареєструйте поштову скриньку на сервісі yandex.ru, якщо ви є шанувальником однойменного браузера. Тут вам запропонують не менш гарна якість сервісу і надійність доставки листів. Крім цього, провайдер часто придумує різні приємні нововведення і намагається поліпшити якість роботи. Не так давно тут з'явилася можливість міняти оформлення аккаунта за своїм бажанням. Наприклад, якщо за вікном холодно, зима, ви можете поставити літнє зображення з квітами - це буде зігрівати душу.
4
Створіть поштову скриньку на mail.ru, якщо для вас важливе спілкування в соціальних мережах (на даній платформі знаходиться відомий сервіс «Мій Світ»). Крім того, пошта має зручний інтерфейс, оснащена надійним захистом вашого ящика від зломів і вірусів. Користувачеві пропонується безліч безкоштовних і платних послуг, таких як авторський підпис в листах, автовідповідач, орфографічна перевірка і т.д. До речі, поштовий ящик за вашим бажанням може мати не тільки ім'я @ mail.ru. Ви ще можете вибрати такі домени, як @ bk.ru, @ list.ru і @ inbox.ru.
5
Віддайте перевагу rambler.ru, якщо вас спокушає автоматична фільтрація та обробка вашої вхідної кореспонденції. Особливо зручний ящик для корпоративних цілей, оскільки має високий рівень захисту, а також безліч додаткових послуг.