Як відновити працівника.

Нерідко роботодавці незаконно розривають трудові відносини з фахівцем. Останній вправі звернутися до суду, і після засідання та винесеної постанови працівник поновлюється на посаді. Для цього скасовується наказ про звільнення і видається розпорядчий документ про відновлення співробітника в трудовий функції.
Вам знадобиться
  • - постанова суду;
  • - виконавчий лист;
  • - документи працівника;
  • - трудове законодавство;
  • - бланки наказів ;
  • - бланк трудового договору;
  • - посадова інструкція;
  • - штатний розпис.
Інструкція
1
Після винесення постанови судовим органом про відновлення фахівця на колишньому робочому місці рішення виконується негайно, тобто наступного дня після засідання суду. Працівником представляється постанову і виконавчий лист, але, як правило, в той же день ці документи йому не видаються. Коли представник компанії був присутній в залі суду і в курсі постанови, відновити фахівця необхідно негайно, тобто в день явки працівника в організацію. При відсутності роботодавця в суді і незнанні результату справи співробітник без документів не відновлюється.
2
Працівником представляється постанову і виконавчий лист. При відсутності першого можливо пред'явлення останнього, що регламентовано Цивільним процесуальним кодексом РФ і Трудовим кодексом РФ.
3
Для відновлення співробітника видайте наказ про скасування розпорядження про розірвання договору. У «шапці» документа вкажіть реквізити фірми, включаючи назву компанії і міста її розташування. У змістовній частині напишіть номер, дату розпорядження про звільнення. Першим пунктом наказу розпишіть причину, по якій скасовується раніше виданий документ. В даному випадку такою є винесене рішення судового органу. Ознайомте з наказом відновлюваного працівника під розписку, завірте документ підписом директора.
4
Складіть наказ. Його темою буде відновлення в посаді працівника. Як підставу фігурує постанову і виконавчий лист. Вкажіть дати, номера, назви цих документів. В розпорядчої частини напишіть персональні дані відновлюваного фахівця. Впишіть перелік умов праці, на які приймається співробітник. Вкажіть дату, розмір заробітної плати, посада та режим роботи.
5
Укладіть новий трудовий договір. Пропишіть права, обов'язки, умови праці аналогічно зі змістом договору, який розірвано незаконно. Завірте документ печаткою компанії, підписом керівника та відновлюваного співробітника.
6
Внесіть запис в трудову книжку на підставі наказу про поновлення на посаді співробітника. Надайте працівнику умови праці, за якими він працював до незаконного звільнення. В іншому випадку фахівець вправі знову звернутися до суду.