Як вивчити вірменський. Як навчиться вірменської мови.

Вивчення іноземних мов не завжди дається просто, оскільки потрібно затратити чимало часу та інтелектуальних зусиль. Те ж саме стосується і вірменської мови. Однак якщо ви перетворите процес в задоволення, зможете освоїти його в короткі терміни.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - газета;
  • - скайп;
  • - навушники;
  • - мікрофон;
  • - гроші на навчання;
  • - наставник;
  • - курси;
  • - співрозмовник.
Інструкція
1
Почніть самостійне ознайомлення з вірменською мовою. Пройдіть на сайт «Вчимо вірменський»: http://hayeren.hayastan.com/mainru.html і завантажте собі на комп'ютер самовчитель. Освойте алфавіт і правила читання. Обов'язково промовляйте всі слова вголос. Читайте якомога більше простих текстів щодня. Приділяйте даному виду роботи кожен день не менше 1 години. Таким чином, ви почнете набирати необхідний лексичний мінімум для розуміння і подальшого спілкування.
2
Слухайте передачі вірменською мовою. Аудіювання - один з найважливіших видів мовленнєвої діяльності, який потрібно освоїти в першу чергу. Як тільки ви наберете необхідний мінімум у 500 слів, вам потрібно навчитися розпізнавати їх у реальному мовленні дикторів. Для цього просто слухайте по 15-30 хвилин в день випуски новин на вірменській мові. Не звертайте уваги на те, що більшу частину ви не розумієте. Просто привчайте якомога частіше свій слух до нової мови.
3
Знайдіть професійного лінгвіста в мережі або в газеті. Він вам знадобиться в будь-якому разі, так як вам буде потрібен консультант і співрозмовник. Ви можете займатися як в реалі, так і по скайпу через інтернет. Перевагою даного способу вивчення вірменської мови є підбір індивідуальної програми. Ви зможете освоїти так швидко мову, як самі цього захочете. До того ж, у вас завжди буде вчитель, який зможе виправити ваші помилки, чого практично неможливо добитися при самостійному вивченні.
4
Подайте заявку на курси вірменської мови. Вивчіть місцеві ЗМІ і дізнайтеся, чи існують викладачі та подібні навчальні заклади у вашому місті. Розгляньте варіант тимчасового або постійного проживання у Вірменії. Курси допоможуть вам не тільки якісно підготувати мовну базу, але дозволять спілкуватися в колі таких же новачків, як і ви.
5
Спілкуйтеся з носіями вірменської мови вживу або по скайпу. Як тільки ви набрали необхідну початкову базу, упровадите її в процес комунікації. Це те, до чого ви повинні постійно прагнути при вивченні мови. Ходіть на різні лінгвістичні зборів, виставки або подання цією мовою. Спілкуйтеся якомога частіше, і тоді результат не змусить себе чекати.
Колишня республіка Радянського Союзу, історична батьківщина Авраама Руссо, Шарля Азнавура і знаменитої співачки Шер вражає своєю красою і приваблює туристів. Це Вірменія. Серед росіян немало охочих долучитися до цієї культури і навчитися вірменському мови .
Інструкція
1
Скористайтеся самовчителями. Спробуйте самостійно освоїти нову мову. Для цього вам, наприклад, допоможе книга Крунк Айастані з аудіо диском. Ви будете вчити граматику, вимову і поповнювати словниковий запас. Купуйте розмовник. У ньому записані всі основні слова і фрази, необхідні туристу, а також транскрипція вимови. Але для самостійного вивчення буде потрібно посидючість і самоконтроль. Так, на жаль, ви не зможете дізнатися свої помилки, а попросити про допомогу нікого. Можете читати книги вірменською мовою. Прочитавши пропозиція - переводите. Так краще йде процес запам'ятовування.
2
Найміть репетитора. Індивідуальні заняття зосередять вас на уроці і не дадуть відволікатися. Ви завжди зможете запитати у викладача те, що незрозуміло або попросити пояснити ще раз.
3
Запишіться на курси. Заняття в групі дозволять розкріпачитися, познайомитися з одногрупниками і колективно вивчати мову.
4
Спілкуйтеся з носіями мови. Практика, практика і ще раз практика допоможуть вам влитися в мовне атмосферу і зрозуміти мову краще. Спілкуючись з носієм, ви не тільки вчитеся сприймати вірменську мову, а й удосконалюєте своє власне вимову. Ще краще - спілкуватися і переписуватися одночасно. Записані на папір слова візуально запам'ятаються краще.
5
Відвідайте вірменський культурний центр у Москві. Для бажаючих долучитися до культури проходять заняття в Недільній школі. У ній учні дізнаються історію, культуру, мову, танці, пісні і кінематограф країни. Також тут існує і театральна студія при Московському Вірменському театрі.
6
Поїдьте в країну. Ідеальний спосіб поринути з головою у вірменську культуру. Звичайно, буде важко адаптуватися тим, хто зовсім не вміє говорити по-вірменськи, але якщо ви все ж встигли вивчити основи, то впораєтеся. Опинившись наодинці з іншою мовою, вам доведеться висловлюватися нею з місцевими жителями. Поступово ваше вухо звикне до вірменського і самі не помітите, як піднімете свій мовний рівень.