Як вести себе з родичами.

Відносини з родичами носять абсолютно інший характер, ніж з іншими людьми. Вони знають вас протягом усього життя, разом ви пройшли через багато що, і ваше спілкування відбувається на іншому рівні.
Інструкція
1
Поважайте свою сім'ю, це почуття у відносинах між родичами відіграє величезну роль. У будь-якій ситуації не забувайте, що ці люди знають вас все життя і разом ви пройшли через багато труднощів. Незважаючи на деякі моменти, в поглядах на які ви в корені розходьтеся, намагайтеся зберігати повагу до чужої думки.
2
Будьте толерантні. Терпіння - ще один важливий момент у спілкуванні сім'ї. Конфлікти можуть траплятися щодня, поки хтось, нарешті, не стане трохи більш терпимим по відношенню до інших родичів. Постарайтеся враховувати проблеми на роботі, особисті неприємності та інші фактори, що впливають на настрій членів вашої родини. Зрозумійте їх, поставте себе на чуже місце, і спілкування стане набагато приємніше.
3
Вмійте прощати. Чого тільки не можна почути з вуст рідні в рідкісні моменти гніву. Вам вибирати - ображатися все життя і припинити спілкування, або ж пробачити і продовжувати жити далі.
4
Говоріть відкрито. Сміливо висловлюйте свої претензії в обличчя членам своєї сім'ї. Природно, у ваших словах не повинна бути присутня агресія. Але завжди ретельно обмірковуйте, чи варто затівати скандал - можливо, вашу невелику претензію можна притримати до кращих часів, адже вона може бути сприйнята серйозніше, ніж ви очікуєте.
5
Зустрічайтеся частіше. Буває так, що робота, друзі і інші обставини віддаляють членів однієї сім'ї один від одного. Порвіте порочне коло, запропонуйте зібратися на свято або в звичайний вихідний день. Вводите нові традиції (наприклад, відзначати кожен день народження серед своєї рідні).
6
Не забувайте старші покоління. Немає нічого гіршого, ніж самотні люди похилого віку, кинуті своїми родичами. Відвідуйте бабусь і дідусів, частіше заглядайте до мам на чай.
Корисна порада
Щиро цікавтеся важливими подіями в житті ваших родичів. Вислухуйте розповіді до кінця, не перебиваючи і не зводячи розмову до своєї персони.