Як швидко вирішувати завдання. навчиться вирішувати завдання з інвестицій.

Основним фактором, що впливає на швидкість вирішення будь завдання , є хороше розуміння її умови. Це стосується не тільки математики, а й інших предметів. Якщо умову задачі - текстове, то попередньо потрібно його формалізувати, тобто перекласти на мову цифр. У деяких випадках для більшої наочності потрібна побудова графіка або схеми.
Інструкція
1
Вміння швидко вирішувати завдання не тільки допомагає отримати хорошу оцінку, але і навчитися мислити і діяти максимально ефективно в будь-якій ситуації. Розвивається кмітливість, яка допомагає не тільки в навчанні. Є кілька прийомів збільшити швидкість своєї реакції і здатності самостійно знайти відповідь.
2
Основним етапом рішення є правильний і повний аналіз початкових даних. Вивчіть умову задачі з максимальною точністю і скрупульозністю. Можливо, ви витратите на це більшу частину відведеного часу, зате потім вам легше буде скласти план рішення.
3
Намалюйте схему або побудуйте графік, навіть якщо завдання цього не вимагає. Наочне зображення всіх відомих величин допоможе візуально охопити все, що вже є у вашому розпорядженні. Ви виявите те, що необхідно для знаходження підсумкового або проміжного відповіді.
4
Напишіть прямо на графіку або схемою формули і закони, намітивши таким чином етапи майбутнього плану. Для більшої зручності складіть схему у вигляді графа: кружальцями обведіть відомі величини, квадратами - невідомі, трикутниками - проміжні. З'єднайте фігури стрілками за принципом «що з чого випливає». Замість геометричних фігур можна використовувати ручки різних кольорів.
5
Складіть план рішення по вже готової схемою. По суті, це все, залишається тільки оформити рішення за прийнятими в даному предметі правилам і записати відповідь. Не забудьте в дужках вказати розмірність, якщо вона є.
6
Щоб навчитися швидко вирішувати завдання, потрібно добре знати теорію, інакше всі рекомендації будуть безглуздими. Ви повинні не тільки знати і пам'ятати всі закони і формули, але і вміти застосовувати їх у конкретній ситуації.
7
Намагайтеся відразу виділяти ідею, яка є центральною в задачі. Якщо завдання надто складне, тобто складається з декількох частин, то розбийте її на закінчені окремі частини. Не бійтеся втратити час, навпаки, це допоможе вам не розпалюватися, а послідовно прийти до підсумкового відповіді.