Як в Опері прибрати рекламу.

Блокування реклами в популярному браузері Opera може бути реалізована кількома способами. Послідовно включаючи кожен з них ви створюватиме ешелоновану оборону від докучливих веб-скриптів, що продають все на світі кожному зустрічному веб-серферу. Можливо, вжиті заходи допоможуть заощадити трафік, час, нерви і зроблять більш ефективним і безпечним використання мережевих ресурсів.
Інструкція
1
Задіюйте власні можливості браузера - в нього вбудовані механізми блокування спливаючих рекламних вікон. Розкрийте меню браузера, перейдіть в розділ «Налаштування» і виберіть рядок «Загальні настройки». Окреме вікно відкриється якраз на потрібній вам вкладці «Основні». У випадаючому списку під текстом «Вкажіть, як чинити із спливаючими вікнами» виберіть один з чотирьох варіантів реагування на цей механізм реклами і натисніть кнопку OK.
2
Існує більш короткий спосіб вибору методу блокування спливаючих вікон - просто натисніть клавішу F12 і на екрані з'явиться список «швидких налаштувань». Чотири верхніх рядки в ньому містять ті ж варіанти реагування на цей рекламний прийом - оберіть потрібний.
3
Встановіть додаткове розширення, яке блокує не тільки рекламу у спливаючих вікнах. Розкрийте в браузері меню і в розділі «Розширення» клікніть пункт «Вибрати розширення». Opera завантажить сторінку сайту виробника, з використанням якої можна підібрати потрібне розширення серед більш ніж тисячі варіантів. Введіть, наприклад, adblock в поле пошукового запиту, і отримаєте посилання на різні варіанти блокувальників реклами. Ознайомтеся з описами, виберіть найбільш підходящий фільтр реклами і натисніть посилання «Встановити». Все інше браузер зробить сам, а у вас буде можливість в будь-який момент включити, відключити або видалити це розширення за допомогою панелі, спричиненої сполучення клавіш Ctrl + Shift + E. В меню теж є посилання на цю панель - вона названа «Управління розширеннями» і поміщена в розділ «Розширення».
4
Встановіть самостійний додаток, яке призначене для блокування реклами не тільки в Opera, а й у всіх використовуваних браузерах. Таких програм в інтернеті можна знайти багато - наприклад, Ad Muncher, AdGuard, АТGuard та інші.