Як в підпис вставити картинку.

Підписом стосовно формами називається короткий текст, який автоматично поміщається в кінці кожного повідомлення користувача. Деякі форумні «движки» дозволяють вставляти в цей текст і невеликі зображення.
Інструкція
1
Оберіть картинку, яку ви бажаєте помістити в свій підпис. До неї ставляться такі вимоги: по-перше, вона не повинна порушувати авторських прав третіх осіб, а по-друге, вона повинна мати горизонтальну компоновку і бути дуже маленькою (не більше 300 пікселів по горизонталі і 30 пікселів по вертикалі). Додайте картинку на будь-якому фотохостингу. Серед кількох автоматично згенерованих посилань знайдіть так звану пряму, тобто провідну безпосередньо на файл із зображенням. Можна також помістити картинку, що вже знаходиться на іншому сервері, за умови, що останній допускає так званий Лічінга (вставку зображень у сторінки, що лежать за межами цього сервера). Для цього натисніть на зображення правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Копіювати адресу зображення». Посилання виявиться в буфері обміну.
2
Увійдіть в форум, використовуючи ім'я користувача та пароль, отримані при реєстрації. Натисніть на кнопку «Профіль». Перейдіть по посиланню «Налаштування профілю». Серед полів введення на сторінці знайдіть поле, позначене як «Підпис». Вставте посилання на зображення в потрібне місце тексту підпису. Якщо там ще немає ніякого тексту, при бажанні введіть його - це буде коментар до картинки. Посилання має розташовуватися на окремому рядку.
3
Зліва від посилання помістіть, не відділить пробілами, відкриває тег [IMG], а праворуч закриває - [/IMG]. Наприклад: [IMG] http://server.domain/link/to/the/image.jpg" [/IMG], де рядок між тегами - посилання на ізображеніе.Суммарная довжина тексту разом з посиланням і тегами не повинна перевищувати зазначеного близько поля значення (зазвичай - 300 знаків, включаючи пропуски і розділові знаки).
4
Натисніть кнопку «Змінити профіль» або аналогічну (її точна назва залежить від «движка» форуму). Знайдіть у форумі будь-яке з власних повідомлень. Тепер у ньому повинна знаходитися підпис з картинкою. Якщо замість неї ви виявили заслання разом з тегами, значить, «движок» форуму вставку зображень в підпис не підтримує. У цьому випадку посилання з неї доведеться видалити.