Як увійти в налаштування модему.

Багато сучасних модеми не зливаються з комп'ютером за допомогою стандартних кабелів типу USB, тому управління цими пристроями має свої особливості. Стандартний модем зазвичай має підключення через мережевий кабель Ethernet.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - адреса, логін і пароль модему
Інструкція
1
Увімкніть модем в мережу, перевірте, чи горить у нього індикатор живлення. Підключіть даний пристрій до комп'ютера - в роз'єм мережевої карти. На панелі модему загориться індикатор Ethernet. Після цього пристрій готовий до налаштування.
2
Вивчіть уважним чином документацію, що додається до модему. Знайдіть у ній адресу, за якою можна здійснити зв'язок комп'ютера з цим пристроєм. Крім адреси в інструкції повинні бути вказані логін і пароль для здійснення доступу до налаштувань модему.
3
В адресний рядок свого браузера введіть адресу. Зазвичай він виглядає так: 192.168.х.у. Цифри х і змінюються в залежності від різновиду моделі. Наприклад, адреса може мати вигляд 192.168.0.1. Натисніть кнопку переходу, браузер відкриє сторінку http://192.168.0.1/login.htm, перед вами відкриється діалогове вікно. Введіть в спеціальні поля даного вікна логін і пароль, ви отримаєте доступ до налаштувань модему.
4
У тому випадку, якщо ви не знаєте необхідної адреси, відкрийте командний рядок: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». У вікні, введіть команду ipconfig і натисніть Enter. Потім знайдіть серед з'явилися даних рядок «Основний шлюз», поруч з нею і буде вказаний потрібний вам ip-адресу. Основні настройки модему зазвичай прописуються за допомогою програми, що запускається з установочного диска, який додається в комплекті з модемом.
5
Діапазон налаштувань модему, доступ до яких можна отримати вищеописаним способом, досить широкий. Це і вибір типу з'єднання, і встановлення обмеження швидкості модему, і збільшення швидкості (за допомогою відкриття деяких портів), і обмеження кількості клієнтів, що підключаються одночасно (у модемів з функціями бездротового роутера) .Також в налаштуваннях модему надається можливість змінити логін і пароль для отримання доступу до нього.