Як вставити шар.

Все маніпуляції з шарами в графічному редакторі Adobe Photoshop здійснюються з використанням окремої панелі. В нього поміщена велика частина інструментів для додавання і видалення зі списку нових елементів цього роду, зміни порядку їх чергування, угруповання, і т.д. Але так як більшість операцій Photoshop дозволяє реалізувати декількома способами, то, наприклад, вставити шар можна і через основне меню, і за допомогою гарячих клавіш, і використовуючи перетягування мишкою.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Клацанням миші виділіть в панелі шарів той з них, над яким необхідно вставити новий шар. Якщо цієї панелі немає на екрані, то активуйте її натисканням клавіші F7. Потім в меню редактора розкрийте розділ «Шари», перейдіть в підрозділ «Новий» і виберіть пункт «Шар». Цій команді призначено поєднання гарячих клавіш Shift + Ctrl + N, можна використовувати і його. У кожному разі буде відкритий діалог створення нового шару.
2
Введіть у поле «Ім'я» текст, що пояснює майбутнє призначення або вміст додається шару. Робити це не обов'язково, але дуже бажано, якщо ви плануєте зберегти роботу. Навіть якщо всього шарів буде менше десятка, наступного разу вам знадобиться час, щоб розібратися, для чого потрібен кожен з них, а коротка пояснювальна напис дуже спростить цей процес.
3
В поле «Колір» можна вибрати відтінок забарвлення шару в панелі - це може бути зручно при необхідності візуально відзначити верстви однакового призначення.
4
Натисніть кнопку OK, і операція вставки нового шару буде завершена.
5
Є скорочений варіант цієї операції, при якому новий шар створюється без використання діалогового вікна. Щоб ним скористатися просто клікніть другу праворуч піктограму у нижнього краю панелі шарів - при наведенні на неї курсора спливає підказка «Створити новий шар».
6
Якщо треба вставити не порожній шар, а копію одного з вже існуючих, знайдіть його в списку і клацніть правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть команду «Створити дублікат шару». За цією операцією теж закріплена комбінація гарячих клавіш: Ctrl + J. Копія з'явиться над рядком оригіналу, але ви можете перемістити її на будь-який інший рівень, перетягнувши лівої кнопкою миші.
7
Додати копію існуючого шару можна і в інше відкрите в графічному редакторі зображення. Для цього розташуйте вікна обох картинок поруч, потім виділіть шар, вище якого потрібно вставити копію. Перейдіть у вікно зображення, що містить копійований Лейер, і перетягніть його з панелі шарів на другу картинку. Операція буде завершена, а вам доведеться зайнятися правильним позиціонуванням шару в новому оточенні.
Для того щоб поєднати в одному зображенні фрагменти декількох вихідних картинок, потрібно вставити частину зображення на новий шар в оброблюваному файлі. В програмі Photoshop цю операцію можна виконати досить просто і швидко.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фонове зображення;
  • - картинка для вставки на новий шар.
Інструкція
1
Відкрийте в графічному редакторі файли, з якими збираєтеся працювати за допомогою команди Open («Відкрити») меню File («Файл»). Виділіть обидва файли при затиснутою клавіші Ctrl і натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Виділіть картинку, яку вам потрібно вставити на новий шар . Для цього клацніть лівою кнопкою миші по вікну, в якому відкрито це зображення і виділіть його за допомогою гарячих клавіш Ctrl + A. Якщо вам звичніше працювати через меню, використовуйте команду All («Все») з меню Select («Виділення»).
3
Скопіюйте виділене зображення за допомогою комбінації клавіш Ctrl + C. Можете скористатися командою Copy («Копіювати») з меню Edit («Редагування»).
4
Перейдіть до картинки, поверх якої ви вставляєте новий шар . Для цього лівою кнопкою миші клацніть по вікну, в якому відкрито фонове зображення. Вставте скопійоване картинку поєднанням клавіш Ctrl + V або командою Paste («Вставити») з меню Edit («Редагування»).
5
Відредагуйте вставлене зображення так, щоб воно поєднувалося з фоном за кольором і розміром. Для цього змініть розмір зображення за допомогою команди Scale («Розмір») з групи Transform («Трансформувати») меню Edit («Редагування»). Подгоните колір накладеного зображення за допомогою команди Hue/Saturation («Відтінок/Насиченість») з групи Adjustment («Корекція») меню Image («Зображення»).
6
Приберіть непотрібні частини зображення, вставленого на новий шар , якщо це необхідно. Існує багато способів це зробити, але найбезпечніше виконувати цю операцію за допомогою маски шару. Для того щоб створити маску, клацніть по кнопці Add layer mask («Додати маску шару»). Її можна побачити в самій нижній частині палітри шарів. Поруч з піктограмою шару з'явиться прямокутник, який зображає маску. За допомогою інструменту Brush Tool («Кисть») з палітри інструментів відредагуйте маску. Для цього зробіть чорний кольором переднього плану, клацніть по прямокутнику маски і зафарбуйте частини зображення, які ви хочете приховати, за допомогою кисті.
7
Збережіть картинку командою Save As («Зберегти як») меню File («Файл»). При збереженні вкажіть нове ім'я файлу, що не співпадає з ім'ям вихідного зображення.