Як виділити текст кольором.

Найчастіше працювати з текстом користувачам комп'ютера в нашій країні доводиться в редакторі Word з пакету офісних додатків Microsoft Office. У ньому для виділення кольором фрагментів тексту передбачено кілька різних способів. Всі варіанти цієї операції включають всього лише кілька кліків мишкою в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі програми.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word версій 2007 або 2010.
Інструкція
1
Після завантаження в Microsoft Word потрібного документа виділіть мишкою фразу, слово, частина слова, букву або будь-який інший фрагмент тексту, який потрібно «перефарбувати». Потім клікніть виділений ділянку правою кнопкою миші, щоб викликати на екран контекстне меню.
2
Якщо змінити потрібно колір фону виділеного тексту, натисніть піктограму з зображенням маркера - при наведенні на неї курсора спливає підказка «Колір виділення тексту». В результаті відкриється таблиця з п'ятнадцятьма варіантами кольорів, з яких вам потрібно вибрати найбільш підходящий. При наступній операції виділення фону можна буде пропустити маніпуляцію зі списком, а кликати саму піктограму - Word запам'ятає ваш вибір.
3
Для зміни кольору шрифту, а не фону використовуйте сусідню піктограму - на ній зображена літера «А», а при наведенні курсора спливає підказка «Колір тексту». Тут в випадаючому списку набагато більше відтінків кольору, а на додаток є можливість використовувати плавні переходи з одного кольору в інший - градієнти.
4
Обидві кнопки управління кольором продубльовані в меню програми, вони поміщені в групу команд «Шрифт» на вкладці «Головна». Використовуйте ці дублікати, якщо хочете скоротити процедуру на один клік мишкою.
5
Часто буває потрібно виділити кольором якесь багаторазово повторюване в тексті слово або фразу. Робити це «вручну» не обов'язково - у функції «пошук і заміна» сучасних версій Word ця операція автоматизована. Перед викликом діалогу пошуку встановіть потрібний колір в випадаючому списку «Колір виділення тексту». Потім натисніть клавіші Ctrl + H, і на екрані з'явиться форма налаштувань пошукової операції.
6
В поле «Знайти» наберіть текст, який потрібно виділити кольором, а потім повторіть його ж в поле "Замінити на". Поки курсор залишається в другому полі, натисніть кнопку «Формат». Якщо ви її не бачите, клікніть кнопку «Більше» у лівого нижнього краю форми - так відкривається доступ до додаткових опцій цього діалогу.
7
Щоб задати колір фону виберіть у випадаючому списку саму нижню рядок - «Виділення кольором». Якщо ж треба поміняти колір букв, то виберіть верхній рядок - «Шрифт». У другому випадку відкриється додаткове вікно, де вам треба вказати один з варіантів в випадаючому списку «Колір тексту» і натиснути кнопку OK. Тут можна задати відразу обидві опції зміни кольору - і для фону, і для шрифту. Для цього послідовно виберіть у спадному списку кнопки «Формат» кожну з цих двох рядків.
8
Натисніть кнопку «Замінити все». Word просканує текст і зробить всі заміни формату відповідно до заданих вами установками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RJUIkXoLbXo