Як вставити мікрофон. не працює мікрофон на ноут hp 620.

Мікрофони використовуються в побуті спільно з комп'ютерами, музичними центрами і караоке-системами. Вони добре працюють лише за умови правильного підключення до пристрою.
Інструкція
1
Спільно з комп'ютерами використовуйте тільки електретних мікрофони, а спільно з магнітофонами і караоке-системами - динамічні. Виняток становлять деякі ноутбуки фірми Toshiba, які розраховані на роботу з динамічними мікрофонами.
2
Штекер мікрофона може бути типу Jack, діаметром в 6,3 або 3,5 мм, або типу DIN - з трьома або п'ятьма штирьками. Якщо гніздо на пристрої не відповідає конфігурації штекера, використовуйте перехідник. Він може бути готовим або саморобним. У штекера типу Jack два контакти, один з яких знаходиться ближче до місця виведення шнура і є загальним, а інший розташований на видаленні від шнура і є сигнальним. У штекера типу DIN спільним є середній контакт, а сигнальним може бути самий правий або самий лівий, залежно від року випуску приладу, до якого його підключають. Визначте це досвідченим шляхом при підключенні.
3
На звуковий карті є кілька роз'ємів. Підключати мікрофон можна лише до того з них, який для цього призначений. Справа в тому, що штекери навушників і колонок мають три контакти, а штекер мікрофона - два, один з яких широкий. Якщо помилково приєднати мікрофон до виходу для навушників або колонок, один з каналів підсилювача виявиться замкнутий накоротко. Підсилювач може вийти з ладу.
4
Щоб визначити, який з роз'ємів звукової карти розрахований на підключення мікрофона, зверніть увагу на їх кольори. Мікрофонів гніздо позначено червоним або рожевим кольором. Якщо ж гнізда не мають колірної ідентифікації, знайдіть потрібне по стилізованому зображенню мікрофона або за написи MIC.
5
Якщо електретний мікрофон не працює, зверніть увагу на полярність підключення мікрофонного капсуля. Його мінусовій висновок, який з'єднаний з металевим корпусом, має бути з'єднаний із загальним проводом комп'ютера. У разі, якщо звук не відобразиться і після цього, запустіть програмний мікшер (у різних ОС він називається по-різному), активуйте в ньому мікрофонний вхід і відрегулюйте його чутливість так, щоб не виникала акустична зворотній зв'язок.
Зверніть увагу
Перед будь-якими перепайку від'єднайте мікрофон від пристрою. Не торкайтеся одночасно мікрофона і заземлених предметів.