Як підключити ресивер до комп'ютера.

Як приймач телевізійного сигналу використовуються, як правило, супутникові ресивери , які підключаються до телевізора. Завдяки конвектору на супутниковій антені ресивери отримують телесигнал і передають його на телевізор. Ресивери можна підключати не тільки до телевізора, а й до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Ресивер супутниковий, комутаторної пристрій типу «світч», кабелі.
Інструкція
1
Щоб під'єднати супутниковий ресивер до комп'ютера, необхідно запам'ятати, що ресивер краще приєднувати як другий комп'ютер в існуючої локальної мережі, ніж через пряме підключення. Першим кроком стане підключення головного комп'ютера до інтернету і установка локальної мережі за допомогою комутаторного пристрої типу «світч».
2
Підключіть кабелем «вита пара» ресивер до світч, а потім свитч до комп'ютера. Увімкніть телевізор і зайдіть у розділ «Настройки». Знайдіть пункт «Установка мережі» і включіть рядок DHCP, щоб отримати IP-адресу. Запишіть абикуди IP-адресу.
3
Встановіть на комп'ютері програму Total Commander або запустите її, якщо вона вже встановлена на комп'ютері. В програмі Total Commander в рядку URL вставте записаний IP-адресу. Потім придумайте назву для вашого з'єднання і натисніть на функцію «З'єднатися». Введіть ім'я користувача і пароль, придуманий заздалегідь.
4
Зайдіть в папку var-keys, де зберігаються всі налаштування для підключеного ресивера. Змінювати ці настройки згодом можна також за допомогою програми Total Commander. Основні настройки ресивера знаходяться в файлі softcam.key.
5
У файлі newcamd.list прописуються дані настройки кард-шаринга. Функція кард-шаринга передбачена в технології більшості ресиверів. Вона дає користувачам доступ до оригінальної карті будь-якого кодованого пакету телеканалів. Відкрийте файл newcamd.list звичайним текстовим редактором і внесіть інформацію, яку вишле провайдер. Потім виставте необхідну число портів IP-адреси, до яких ви бажаєте підключитися і перезавантажте емулятор ресивера.