Як представляти картинку.

Ілюстрації, фотографії і все, що підходить під визначення «картинка», може бути представлено у різних форматах. Щоб грамотно ними користуватися, потрібно розуміти властивості кожного з них. Форматуйте зображення з тим розширенням, яке раціональніше використовувати в даному випадку.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - Paint.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі-фоторедакторі вибраний файл. Збережіть його з розширенням .bmp, якщо для вас важливіше всього точність передачі кольору в даній картинці. Це простий формат растрового зображення, в якому кожній точці відповідає певний колір. На один піксель в bmp може припадати до 48 біт інформації, що характеризує відтінок. При цьому за стандарт в інтернеті прийняті 24 біта. До недоліків цього формату відноситься неможливість стиснення зображення. А його вага безпосередньо залежить від числа точок по висоті і ширині.
2
Використовуйте.gif"для збереження чорно-білих документів, знімків з екрану - скроневої або анімованих картинок. У таких файлах можна задати зміну декількох кадрів, які дадуть ефект руху. Формат створювався для інтернет-середовища, для передачі зображень з невеликим числом кольорів, але великими поверхнями одного і того ж відтінку. Глибина кольору в ньому всього 8 біт на точку. Тому gif погано передає півтони, але зате дозволяє задавати прозорість. Використовуйте програму Photoshop, щоб скористатися його можливостями. Файли gif добре піддаються стисненню, що важливо для інтернету. Формат можна назвати кращим вибором для створення рухомих аватарів.
3
Збережіть фотографію з розширенням.jpg" або .jpeg. Таке уявлення ідеально для знімків. Тут на піксель припадає 24 біта. Цей формат може бути невеликим за вагою, але при цьому здатний точно передавати всі переходи напівтонів. Інші типи зображень з тим же якістю покажуть істотно велике число кілобайт.jpg" вимагає компромісу між стисненням і якістю фотографії, тому що дозволяє стискати файли до будь-якого розміру, але при цьому частина інформації втрачається.
4
Оберіть розширення .png" при потребі в істотному стисненні без втрати якості. Цей формат підтримує 48 біт на точку, але в ньому не виходить анімація. Png має переваги зі стиснення перед bmp, але програє jpg. І, на жаль, він може видавати помилки в деяких браузерах.
Корисна порада
Довідку з різних розширень і форматам зображень можна знайти на сайті http://open-file.ru/types/pictures/