Як побудувати сільський будинок.

Майже будь-який городянин мріє про власний сільському домі , з власним, нехай і невеликим, ділянкою землі, якщо пощастить, ще й пляж в двох шагах.Предположім, у вас вже є земля і можливість здійснити свою мрію. За що братися в першу чергу при будівництві?
Інструкція
1
Почніть з плану. Придивіться до інших будинків садового товариства (якщо земля знаходиться в товаристві) або села. Вивчіть рельєф і геологічні характеристики, розу вітрів. Подумайте, що ви будете робити в домі : жити постійно, тільки по сезонах або влаштовувати прийоми?
2
Виберіть будматеріали. Керуйтеся ціною і призначенням будинку. Розрахуйте список за обсягом і ціною (з урахуванням доставки), приготуйте місце для зберігання. Краще не закуповуйте все відразу про запас, а докуповуйте по мірі необхідності. Запасіться контактами декількох магазинів, щоб мати вибір за ціною та асортиментом.
3
Підберіть фундамент. Тип підстави буде залежати від матеріалу стін, кількості поверхів і властивостей грунту. Зробіть основу ширшої, ніж маківку, і зв'яжіть з нею арматурним каркасом.
4
Виберіть стіни відповідно до первісної задумкою. Захистіть коробку від продування термоізоляцією.
5
Встановіть дах. Врахуйте, що високий дах дозволяє використовувати горище як мансарду і не затримує сніг.
6
Встановіть перекриття. Займіться внутрішньої і зовнішньої обробкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cFjMsoGVlsc
Зверніть увагу
Окрім будівництва за типовими проектами індивідуальні забудовники можуть користуватися ійдівідуальнимі проектами, розробленими на замовлення споживачів державними або кооперативними проектними організаціями, а також окремими кваліфікованими фахівцями. Після того, як Ви змогли побудувати сільський будинок, Вам необхідно облаштувати присадибну ділянку своїми руками.