Як розібрати пежо 307.

Пежо 307 - надійний автомобіль. Але від поломок автотранспортного засобу не застрахований жоден автовласник. Тому, щоб не вдаватися до допомоги фахівців станції технічного обслуговування, потрібно навчитися автомобіль самостійно розбирати.
Вам знадобиться
  • - інструменти;
  • - підйомно-транспортне обладнання.
Інструкція
1
Розбирання автомобіля починають з мийки автотранспортного засобу, двигуна та інших частин. Потім виберіть місце, де буде відбуватися операція. Пам'ятайте: чим просторіше приміщення - тим легше вам буде розбирати автомобіль, адже ніщо не заважатиме.
2
Непогано, якщо на вашому робочому місці є підйомно-транспортне обладнання, наприклад, тельфер, таль або лебідка. До того ж у приміщенні має бути гарний точкове і локальне освітлення.
3
Підготувавши все необхідне, приступайте до процесу розбирання автомобіля. Починайте з повного зняття електрообладнання: зніміть дроти, датчики, прилади і т.д. Основна причина, чому розборку автомобіля слід почати зі зняття електрообладнання - знімаючи металеві агрегати, можна пошкодити проводку.
4
Зніміть стартер, генератор, приладову панель, моторчик двірників, освітлення, блок омивача скла, електродвигун обігрівача, сигналізацію і протріть ці пристрої. Після цього обдуйте обладнання компресором і покладіть його на стелаж.
5
Потім перейдіть до демонтажу кузовних складових: зніміть двері, кришки багажника і капота, сидіння і бампера. Слідом за цим злийте з редуктора масло, паливо з бака, а також масло з двигуна. На кожному редукторі є зливні гайки: через ці отвори і зливають масло.
6
Після цього зніміть скла. Слідом за цим зніміть коробку перемикання передач, від'єднавши всі елементи від мостів і двигуна. Потім зніміть вихлопні і паливні трубопроводи, а також важелі і троси живильної системи.
7
Відкрутіть фіксують двигун на кузові автомобіля болти і повільно дістаньте цей агрегат. Заздалегідь підготуйте резервуар, щоб можна було обмити мотор.
8
Зніміть амортизатори і кріплення підвіски, після цього відкрутіть сполучні болти, що приєднують кузов до переднього (заднього) мосту.
Зверніть увагу
Не приступайте до розбирання автомобіля без помічника: одному не впоратися!
Корисна порада
Розібрати при необхідності можна і кожен використовуваний в конструкції автомобіля агрегат.