Як подивитися всі файли на карті пам'яті.

Багато мобільні пристрої, наприклад, телефони, фото- і відеокамери, зберігають інформацію на картах пам'яті . Через особливості вбудованих в техніку програм не завжди виходить побачити все файли на носії. Але це можна зробити за допомогою комп'ютера і додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Скачайте програму для роботи з файлами - файловий менеджер. Один з кращих називається Total Commander. Відкрийте будь-який браузер і наберіть в адресному рядку адресу сайту http://www.ghisler.com/download.htm. Ви відразу побачите посилання Direct download. Клацніть за цим посиланням і почніть завантаження файлу. Існують і інші оболонки роботи з файлами, наприклад, Фрегат, доступний за адресою http://www.frigate3.com/rus/download.php. Далі буде розглядатися робота Total Commander.
2
Встановіть програму. Для цього двічі клацніть на завантаженому установочном файлі, виберіть російську мову зі списку, який з'явиться на екрані, і натисніть "Далі". Погодьтеся або відмовтеся від установки додаткових мов, тут вибір тільки за вами - на можливостях програми це ніяк не позначиться.
3
Виберіть на наступній сторінці установника папку, куди встановиться файл-менеджер: за замовчуванням це диск C: і папка totalcmd. Натисніть кнопку «Далі» після вибору папки і знову «Далі» на наступному екрані. Установник запитає, де потрібні ярлики запуску - відзначте галочками потрібні варіанти і переходите до наступного екрану. З'явиться повідомлення про успішну установку. Натисніть ОК.
4
Запустіть Total Commander. Клацніть два рази по ярлику на робочому столі або відкрийте папку, куди була встановлена програма, і запустіть файл Totalcmd.exe. З'явиться вікно з повідомленням про платність програми та умовами безкоштовного пробного використання. Клацніть кнопкою миші по потрібному варіанту і відзначте галочкою пункт «Кнопки дисків» і «Дві панелі кнопок дисків» у верхній частині вікна.
5
Потім натисніть кнопку ОК для збереження налаштувань. Ви побачите вікно програми, розділене на дві половини, зі списком файлів і папок зліва і справа. Ці половини називаються панелями файлового менеджера. Над ними є ряд кнопок з буквами ваших дисків.
6
Підключіть вашу картку до комп'ютера. Якщо у вас мобільний телефон, плеєр, фотоапарат або інший пристрій з можливістю прямого з'єднання з комп'ютером, то використовуйте комплектний USB-кабель. Застроміть його одним кінцем в комп'ютер, а іншим - в ваш прилад. Через кілька миттєвостей ви побачите повідомлення про новий пристрій, яке виявила система. Також у вікні Total Commander з'явиться нова кнопка для диска, наприклад, J або F. Вона буде відзначена зеленою стрілкою, що підкреслює статус тимчасово підключеного пристрою.
7
Увімкніть режим відображення всіх файлів в Total Commander. Натисніть кнопку «Конфігурація» в меню програми і виберіть пункт "Налаштування" - вони знаходяться в самому верху вікна, під заголовком. Виберіть в стовпці зліва розділ «Вміст панелей» і відзначте галочкою верхній пункт, який називається «Показувати приховані і системні файли». Клацніть по кнопці ОК, щоб зберегти і застосувати настройки. Тепер програма налаштована таким чином, щоб можна було подивитися все файли на мапі пам'яті .
8
Виберіть кнопку з буквою диска вами пристрою. В панелі ви побачите повний список файлів і папок, які є на носії.