Як переробити Таврію з ходовою від ВАЗ. переробити кулісу на таврію.

Автомобіль Таврія - маневрений, економічний і красивий. І хоча дизайн цього транспортного засобу не схожий на дизайн сучасних західних автомобілів, це нітрохи не позначається на популярності цієї марки. Деякі автовласники виробляють модернізацію свого «залізного коня», приміром, встановлюючи на Таврію ходову від ВАЗ.
Вам знадобиться
  • - запчастини;
  • - інструменти.
Інструкція
1
Існує декілька способів установки ходової від ВАЗ на автомобіль Таврія. Здійснити модернізацію свого транспортного засобу зможе навіть початківець автолюбитель. Перш за все, обріжте передній «рідний» кулак.
2
Прикріпіть до місця кріплення кулака скобу супорта. Після чого випрессовивается маточина переднього колеса, на яку прикручений гальмівний диск, і Зазовськіх маточина. Після обрізки перехідника і його подальшої установки виставите вісь прилягання диска з гальмівною колодкою.
3
Виконайте проточку барабанів, встановіть спеціальні шайби і шпильки, призначені під колеса ВАЗ. Ходова від ВАЗ встановлена.
4
Другий спосіб установки ВАЗовских деталей на автомобіль Таврія виглядає наступним чином: передній кулак з гальмом прикрутите через проставки до амортизатора і важелю. Задні гальма підключіть до балки через проставку.
5
Третій спосіб установки дуже схожий на другий. Єдина відмінність - передній вентильований гальмівний диск ВАЗ 2112 або ВАЗ 2110 вентилюється під колеса 14 ".
6
Щоб встановити розпірки на стакани Таврії, знадобиться распорка з додатковою подушкою: виконується її кріплення до коробки.
7
Крім того, може бути змінений кут нахилу поворотної осі підвіски. Здійснити це можна за допомогою план-шайби, що прикріплюється до верхньої опори, приварке склянок спереду, а також проточці реактивної штанги. Така модернізація автомобіля покращує стійкість автотранспортного засобу при проходженні поворотів, а також значною мірою збільшує знос гуми.
Зверніть увагу
Переробка ходової - справа не з легких, тому без помічників за цю роботу не беріться!
Корисна порада
Не забудьте придбати спеціальні перехідники для переробки ходової (вони продаються як в автомагазинах, так і на станціях технічного обслуговування).