Як перенести бази SQL в 1С.

1С - це електронна система бухгалтерського обліку, яка за останні роки вибила всіх інших конкурентів. Найчастіше програма зберігає дані в файлах формату DBF, але є й SQL-варіант. На SQL найчастіше переходять при великій кількості користувачів, більше 15 людей, для поліпшення стабільності роботи сервера. Існує кілька способів перенесення бази MS SQL з одного сервера на інший.
Вам знадобиться
  • - встановлена програма «1С: Підприємство»;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Одним з найшвидших способів перенесення SQL є від'єднання бази від сервера і перенесення на новий разом з журналом. Спочатку необхідно від'єднати базу даних, відповідно помінявши її ім'я. Для цього виконайте такі дії: Use Master, GO, «Exec sp_detach_db 'database_name', 'true'», GO, де sp_detach_db служить для від'єднання бази даних від исходника. Вона має такі параметри:dbname - ім'я таskipchecks - вказівка для оновлення статистики. Встановіть значення 'true', щоб упевнитися, що модифікація статистики оновиться після приєднання.
2
Далі виконайте: Use Master, GO, «PRINT 'Attaching Database'», «EXEC sp_attach_dbdbname = 'database_name'», «@ filename1 = 'c: \ mssql7 \ data \ database_name.mdf'», «@ filename2 = 'd: \ mssql7 \ data \ database_name_log.ldf'». Таким чином відбудеться прикріплення бази даних і журналів на новий сервер.
3
Для копіювання інформації з сервера на сервер використовуйте майстер імпорту та експорту DTS. Скористайтеся DTS Designer або Copy Database Wizard, за допомогою яких створіть задачу по переміщенню бази даних і логінів.
4
Створіть механізм перенесення даних, що використовує bulk insert/bcp. Використовуючи скрипт, зробіть схему на сервері-приймачі, а потім скористайтеся bulk insert/bcp, щоб скопіювати інформацію. Вибираючи, що застосувати, пам'ятайте, що bulk insert у відмінності від bcp не може експортувати дані.
5
Використовуйте розподілені запити. Після створення схеми на сервері-приймачі організуйте пов'язаний сервер і напишіть інструкції вставки, використовуючи функції openquery і openrowset. До того, як закачувати дані, обов'язково відключіть check constraints і foreign key і підключіть їх знову після завершення операції.
6
Використовуйте Backup і Restore. Зробіть копію бази даних, а потім відновлення її на новому сервері.
Зверніть увагу
Перед виконанням усіх операцій з перенесення бази SQL з одного сервера на інший зробіть резервну копію. Адже в процесі переносу можлива втрата даних.
Корисна порада
Переконайтеся, що на сервері-приймачі не присутні такі самі бази даних. Якщо вони є - відключіть.