Як оформити випускний альбом. Як оформити сторінки альбому з фотографіями.

За останні кілька десятиліть технічний прогрес зробив крок далеко вперед - розроблені соціальні мережі, твіттер, але випускний альбом не втрачає своєї популярності. Чому? Та тому, що фотографії в ньому відображають реальні емоції і ситуації, повсякденне життя студента або школяра.
Інструкція
1
До створення та оформлення випускного альбому слід підійти задовго до закінчення навчального закладу. З перших же днів навчання фотографуйтеся якнайбільше. Намагайтеся запам'ятати не тільки пам'ятні моменти вашого життя в школі чи університеті, а й сірі трудові будні, ситуації на перервах, курйозні випадки на заняттях. Чим більше у вас буде фотографій з кожним учасником вашого колективу, тим яскравіше і цікавіше вийде ваш альбом.
2
Збирайте різні записки, листування на заняттях, малюнки, які залишали ваші однокурсники та однокласники, дрібниці, які вони вам дарували або просто забували. Кожна така дрібничка зберігає в собі пам'ять, теплі і приємні спогади про шкільні роки або студентстві. Ці штучки можна буде прикріпити на кожну сторінку альбому до фотографії ту людину, з ким вони у вас асоціюються.
3
Якщо ви самостійно хочете оформити випускний альбом без допомоги професіоналів, то вам варто навчитися працювати в програмі Photoshop. Файл кожної сторінки альбому зберігається в форматі PSD, який передбачає окремий шар для кожного зображення. Кожен шар можна редагувати або змінити на бажане зображення і картинку. Фотографії також краще зберігати в окремо взятому шарі, щоб була можливість видаляти їх, повертати і міняти розташування.
4
Сам альбом можна купити в будь-якому книжковому або магазині канцелярських товарів. Поліграфічна індустрія радує споживачів широким вибором випускних альбомів на будь-який смак і колір.
5
Найпоширеніший вихід з даної ситуації - замовити в фотосалоні виготовлення альбому у вигляді фотокниги в твердій обкладинці з книжковою палітуркою. Для створення альбому спеціально справлять фотозйомку, яка передбачає репортажну або постановочну фотосесію, а також портретну фотографію з комп'ютерною обробкою і ретушью кожного портрета.