Як вставити титри у фільм. Як зробити красиві титри на початку відео.

Опція вставки титрів в фільм присутня в багатьох відеоредакторах. З її допомогою можна додати в редагований ролик текст, налаштувати його анімацію, підібрати шрифт напису і її колір. Однак якщо вам потрібно отримати більш мальовничий результат, можете вставити титри не як текст, а у вигляді зображення, створеного в графічному редакторі.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - програма Movie Maker;
  • - відео.
Інструкція
1
Створіть в графічному редакторі Photoshop новий документ, розміри якого відповідають розмірам кадру відео, в яке ви вставляєте титри. Фон документа залиште прозорим.
2
Інструментом Horizontal Type зробіть напис, якшо по полю документа і ввівши текст з клавіатури. Посуньте покажчик курсору з напису. Коли він придбає вид стрілки, пересуньте текст в те місце, де він буде розташовуватися на екрані.
3
Якщо потрібно, можете додати декоративну рамку, намалювавши її за допомогою інструменту Custom Shape Tool. Для цього включіть інструмент і розкрийте список фігур, якшо по стрілці в полі Shape під головним меню. Виберіть потрібну рамку і включіть режим Shape Layers, натиснувши на відповідну піктограму в панелі налаштувань інструменту.
4
Додайте в картинку фон, на якому напис буде добре читатися. Для цього опцією Layer групи New меню Layer вставте в документ новий шар і пофарбуйте його за допомогою інструменту Paint Bucket фактурою або кольором. За допомогою миші перетягніть новий шар в палітрі шарів під текст і рамку.
5
Збережіть картинку, в формат jpg опцією Save As меню File. Перша частина титрів створена.
6
Для того щоб отримати другу частину титрів, застосуйте до верствам стиль або вставте в зображення кадри з відео, не змінюючи положення деталей картинки. Для застосування стилю клікніть по шару, з яким збираєтеся працювати, і натисніть на один із зразків в палітрі стилів.
7
Для додавання в картинку кадрів завантажте фільм в Movie Maker, застосувавши опцію «Імпорт відео». Перетягніть відео на монтажний стіл за допомогою мишки, поставте покажчик поточного кадру на той кадр, який підходить для додавання до титрів, і клацніть по розташованої під вікном плеєра кнопці «Сфотографувати». Вказавши місце на комп'ютері, куди запишеться зображення, збережіть кадр.
8
Вставте збережений кадр в картинку з написом, відкриту в Photoshop, опцією Place меню File. Зменшіть розмір доданого кадру, пересунувши рамку, якою оточене зображення. Якщо потрібно, можете змінити нахил картинки.
9
Збережіть другу частину титрів в формат jpg під ім'ям, відмінним від назви файлу з першою частиною. Опцією Save меню File можете зберегти файл з усіма верствами в форматі psd. Це дасть вам можливість відредагувати титри, не створюючи їх заново.
10
Завантажте обидві картинки з титрами в Movie Maker опцією «Імпорт зображень». Перенесіть на монтажний стіл обидва зображення і вставте їх перед відео. Якщо потрібно, змініть час, протягом якого титри перебуватимуть на екрані, потягнувши вправо край кліпу з картинкою на монтажному столі.
11
Для того щоб анімувати поява на екрані деталей, доданих в другу версію титрів, вставте перехід між картинками з титрами. Для цього опцією «Перегляд відео переходів» відкрийте список доступних переходів і перенесіть мишкою одну з іконок на доріжку переходів.
12
Збережіть відео з титрами опцією «Збереження на комп'ютері».