Як відкрити магазин спортивних товарів.

Ідеї здорового способу життя та активні види спорту набувають все більшої популярності. Тому не дивно, що завжди існує попит на магазини спортивних товарів. Важливо дотримуватися певного плану, щоб відкрити даний вид бізнесу.
Вам знадобиться
  • - партнери;
  • - бізнес-план;
  • - стартовий капітал;
  • - документація;
  • - приміщення;
  • - товари;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план свого майбутнього спортивного магазину. Визначте, якими видами спорту найбільше цікавляться люди в місці вашого проживання. Вам потрібно чітко бачити основну концепцію свого підприємства. Припустимо, що навколо майбутнього магазину знаходиться багато тренажерних залів, тоді буде доцільно створити магазин спортивного харчування та спеціальної екіпіровки. Якщо ж ви живете на півночі країни, то попит матимуть лижі, сноуборди, сани, екіпірування до них і т.д.
2
Залучіть до відкриття бізнесу партнерів, бажано зі спортивної галузі. Це буде далекоглядним ходом, так як тренери чи спортсмени знають специфіку цього середовища, а також мають зв'язки і знайомства в спортивному світі. Це допоможе залучити більше відвідувачів, що відіб'ється на окупності і прибутковості бізнесу.
3
Зберіть стартовий капітал для покупки (оренди) приміщення та запуску проекту. Як правило, для відкриття невеликого спортивного магазину потрібно близько 1.500.000 - 2.000.000 р. Ціна буде варіюватися від величини приміщення, а також від кількості вітрин, стелажів, полиць. Ну і, звичайно, все залежить знову ж таки, від специфіки магазину і те товарів, які ви збираєтеся продавати. Ці гроші потрібні ще й для каси зі штрих-кодами, системи проти зломщиків і документів для організації бізнесу.
4
Виконайте ще ряд дій до відкриття точки магазину. Найміть працівників. Вам знадобляться продавці, прибиральники, адміністратор та охоронець (і). Проведіть організовану рекламну кампанію. Все буде залежати від вашого початкового капіталу для позиціонування. Обов'язково замовте кілька барвистих білбордів і розташуйте їх поблизу відкриття точки. Розгляньте варіант анонса в місцевій комерційній газеті.
Зверніть увагу
Напередодні відкриття спортивного магазину, проведіть масштабну піар-акцію. Можуть бути кілька варіантів: величезні знижки, цінний подарунок, дисконтна карта на 30% і т.д. Проявіть фантазію і ви зможете отримати багато лояльних постійних клієнтів.
Корисна порада
На початковому етапі відкриття бізнесу не варто намагатися охопити всі галузі спорту і закуповувати під них товари. Краще сконцентруватися на кількох тематиках, а потім розширювати свою справу. Збільшення асортименту практично завжди гарантує приплив нових покупців.